Новини

У жовтні 2019 року громадська організація «Молодіжний спортивний клуб «Боєць» отримала в подарунок спортивне обладнання для занять єдиноборствами.

В Україні є дивовижне місто Тернопіль. Його історія починається з 1540 р. І в цьому ж році була заснована перша церква в місті - церква Чесного Христа, або по-народному - Надставна. Це одна з найстаріших архітектурних пам'яток міста.

Умань - невелике містечко, яке грає на контрастах. Тут все робиться з розмахом і добротою. Тільки в цьому місті замість звичного букета квітів коханій прийнято дарувати Парк!

Вы знаете, я на той неделе был в Бердичеве, так там в трамвае я видел живого Карла Маркса!

Чи знаєте Ви, що у нас є свій «Маленький Париж»? Це історичне місто - Чернівці.

Кривий Ріг - дуже розвинене наукове й економічне місто України. Воно відоме як індустріальний мегаполіс регіонального рівня і великий транспортний вузол.

Що цікавого в звичайний день 8 грудня 2018 р.? Для кожного з нас це чи звичайний день або ж чимось особливий. Як правило особливим його роблять свята чи пам'ятні дати.

І дійсно казкове, чарівне, привітне і надзвичайно затишне. Про що це ми?

Харків - дуже цікаве, і в багатьох моментах унікальне місто України. У нього маса пам'яток, багато історичних моментів і прекрасних цікавих місць. Про це свідчать безліч цікавих фактів про першу столицю.

Одеса чудове місто, яке з кожним роком стає все тільки краще. Жителі Одеси дуже люблять своє місто, а у своїх гостей воно викликає захоплення. У цього міста є своя власна історія, унікальні місця, які дуже приваблюють туристів.

Сторінки