Корисно знати.

13 Квітень 2016

Вправи для пальців рук позитивно впливають на розвиток головного мозку, сприяють розвитку всіх психічних процесів нервової системи: уваги, пам'яті, мови, координації рухів і дрібної моторики пальців.

Найпоширеніша вправа - перерахунок стопки грошей за допомогою штучного відрахування. Банкноти беруться у ліву руку, притримуються долонею та мізинцем. В цей час великий палець лівої руки за допомогою вказівного відсуває кожну банкноту із загальної пачки, а права рука приймає цю банкноту. У цей момент відбувається перерахунок кількості купюр подумки або в слух. Зручніше рахунок сповільнювати на цифрах 10, 20, 30 і т.д., щоб виробити своєрідний такт і таким чином довести підрахунок до автоматизму. Рекомендується зупинитися на цифрі 50 або 100 і відкласти пораховані гроші.

З нами ви будете не тільки фінансово незалежні, а й здорові. З 13.04.16р. чекаємо вас в м.Одеса і по вул.Пантелеймонівська, 76 (ріг вул.Катериненська і вул.Пантелеймонівська, поруч ТЦ «Острів», зуп. трамваю). Графік роботи 09: 00-19: 00, без перерви та вихідних.

Info 0800-500-660