0 800 500 660Зворотній дзвінок

Отримайте позику до 7000 грн
Всього за 15 хвилин

Яка сума Вам потрібна:
грн.
7000 грн
На який термін:
дн.
(Дата погашення до: )
16 днів
Позика
15000
грн.
ВІдсотки
115
грн.
До повернення
2155
грн.
 • Швидко
 • Просто
 • Легко

Ми - ваша відповідь на будь-які фінансові питання та бажання!

 • Швидка реєстраціяЗареєструйтесь всього за 5 хвилин і отримаєте доступ до позик в особистому кабінеті на нашому сайті
 • Гнучкі умовиДострокове погашення позики і можливість продовжити термін повернення, дозволяють заощадити на оплаті та уникнути пені
 • Прозорість розрахунківВартість позики вказана без прихованих комісій і зайвих платежів
 • Збереження данихЗабезпечимо захист Ваших персональних даних від третіх осіб
akcii kredit online

Як це працює

 • Визначте суму, яка вам потрібна;
 • Заповніть онлайн заявку;
 • Отримайте гроші на вашу особисту карту
  або заберіть у найближчому відділенні

Заповніть заявку

Наші клієнти говорять замість нас

 • Четвертий раз беру позику в Готівочці, щоправда невеликі суми. Хоча робота у мене не дуже високооплачувана. Але переплата зовсім не велика, все в розумних межах, і відсотки цілком розумні. Ви знаєте, я дуже задоволена і обслуговуванням, і роботою персоналу в цій компанії! Всі дівчата уважно ставляться до клієнтів, дуже доступно все пояснюють, завжди допоможуть. Потрібно дійсно все добре обмірковувати і розраховувати свої можливості з виплати боргу, щоб потім не було проблем з простроченням і невдоволення! Хочеться щиро побажати всім співробітникам і всій компанії величезних успіхів, всім здоров'я, подальшого розвитку і процвітання!

  Марія Петрівна
 • Працюю таксистом. Нещодавно виник форс-мажор: виїхав на перше замовлення і по дорозі пробив колесо. Грошей з собою не було. Зателефонував друзям - ніхто не зміг виручити, але один порадив звернутися в Готівочку, сказав, що там можна оформити позику просто зателефонувавши їм. Я був здивований, поки добирався до найближчого відділення - мені вже дали позитивну відповідь. Приїхав, відксерили документи і я взяв необхідні гроші. Віддав в цей же день, знову здивувався, що ніякої переплати за те, що так швидко розрахувався з боргом, тільки відсоток, про який мене відразу попередили. Спасибі за те, що є такі фірми, що виручають, коли треба! Всім рекомендую.

  Дмитро Леонідович
 • Користуюся послугами цієї компанії більше двох років. Я оцінюю їх роботу на «відмінно», оскільки за весь час не виникло жодної суперечки. Шановні незадоволені клієнти, при співпраці з будь-якою кредитною організацією, треба пам'ятати про обов'язки, які ви на себе берете. І нічого страшного, у затримці платежу на пару днів не відбувається. Скільки дзвоню в відділення - завжди отримую увагу та поради. Ніякої грубості і негативу. Все, як кажуть, на вищому рівні. Мені здається, що якщо бути ввічливими і порядними, то і люди будуть також до вас ставитися з повагою. А Готівочці ставлю п'ятірочку !!!!
  Діана Дворчук

Останні новини

Суми - один з найстаріших міст Слобідської України з багатою історією і традиціями. Тут багато пам'яток, унікальних місць, а також способів добре провести час.

Шановні клієнти, партнери, колеги!

 

Грудень 2017р сповнений сюрпризів! Продовжуємо дивувати. Сьогодні відкрито ще одне нове відділення мережі «Ваша Готівочка». Важливо, коли поруч є надійний друг. «Ваша Готівочка» - стабільна фінансова підтримка 365/7! Більше 6 років ми на ринку мікрокредитування для Вас!

Залишилися питання?
З радістю допоможемо вам
 • Як подати заявку

  Заповніть анкету, і отримайте позику через 15 хвилин готівкою або на банківську карту. 
 • Як отримати гроші

  Заповніть заявку, отримайте рішення, заберіть гроші з офісу Ваша Готівочка, або отримайте їх на банківську карту.
 • Як повернути гроші

  Повернути гроші можна як особисто в офисі Ваша Готівочка, так і по безготівковому рахунку з буд-якого банку.

Напишіть нам

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАЙМ-ФІНАНС» (код ЄДРПОУ 37992423; місцезнаходження: 54030, Миколаївська обл., м. Миколаїв,   вулиця Артилерійська, будинок 19,  офіс 63). 
Свідоцтво Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сфері  ринків фінансових услуг   ІК №84  від 05.01.2012р.

Зразок розрахунку річної процентної ставки:

сума позики – 1000 грн; строк кредиту - 16 днів; загальна сума   (сума кредиту та  проценти), яку необхідно  сплатити – 1320грн. APR на 16 днів - 732%.

Відповідальність:

Якщо термін користування позикою прострочений,   проценти нараховуються за ставкою 2,5 (Два цілих п'ять десятих) відсотків, але не більш ніж 90 днів. У випадку прострочення терміну платежу зі сплати Заборгованості за тілом позики більш ніж на 14 (чотирнадцять) календарні дні, Позичальник зобов'язаний сплатити Позикодавцю разовий штраф у розмірі 100 (Сто) гривень. У випадку прострочення терміну платежу зі сплати Заборгованості, з 91 дня користування позикою нараховується  пеня в розмірі  2,5 (Два цілих  п'ять десятих)  відсотків від суми залишку основного боргу за кожен день прострочення платежу до дня фактичної повної її сплати.   У разі невиконання Позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно відіб'ється накредитної історії клієнта і можливо, на його кредитному рейтингу.

Продовження строку позики:

Позичальник має право неодноразове продовжувати строк позики без будь яких комісій відповідно до затверджених правил