0 800 500 660Зворотній дзвінок
Отримайте грошi через 15 хвилин
Cума
грн.
Термін
дн.
Позика
200
грн.
Відсотки
4
грн.
До повернення
204
грн.
(Дата погашення до: 2016-09-01)

• Цілодобово 24/7 •

Ми - Ваша відповідь на будь-які фінансові питання та бажання!
 • Швидка реєстраціяЗареєструйтесь всього за 5 хвилин і отримаєте доступ до позик в особистому кабінеті на нашому сайті
 • Гнучкі умовиДострокове погашення позики і можливість продовжити термін повернення, дозволяють заощадити на оплаті та уникнути пені
 • Прозорість розрахунківВартість позики вказана без прихованих комісій і зайвих платежів
 • Збереження данихЗабезпечимо захист Ваших персональних даних від третіх осіб

Як це працює

 • 1
  Виберіть суму

  Вкажіть бажану суму у формі

 • 2
  Он-лайн заявка

  Заповніть невелику форму

 • 3
  Отримайте гроші

  На картку або у будь-якому нашому відділенні

Останні новини

Ось і прийшов другий місяць осені, і золота пора вступила в свої права. Яка погода буде в жовтні? Що із цього приводу говорить народна мудрість? Що знали наші предки і що помічали до того, як з'явилися перші метеостанції? Читайте народні прикмети на жовтень.

Мікропозика - доступний інструмент, за допомогою якого можна швидко вирішити фінансові проблеми. «Ваша Готівочка» у вересні виросла ще на одне відділення в Житомирському регіоні. Так нове відділення в місті Коростень відкрило для Вас свої двері. Ми працюємо для Вас без вихідних та перерви. Запрошуємо за адресою: м.Коростень, вул. Героїв Чорнобиля, 29-б (автовокзал, Центральний ринок).

Осінні холоди диктують свої правила: пора оновлювати гардероб. Ховайте до наступного року босоніжки, легкі платтячка, і витягайте з глибини шафи теплі светри, куртки ... Одяг, який ви носили минулої осені, хочеться оновити чимось модним?

Напишіть нам

+38
2 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.
 • Як подати заявку

  Заповніть анкету і отримайте позику протягом 15 хвилин готівкою або на банківську картку.
 • Як отримати гроші

  Заповніть заявку, дізнайтеся рішення, заберіть гроші у відділенні «Ваша Готівочка» або отримайте їх на банківську картку.
 • Як повернути гроші

  Повернути гроші можна як особисто, завітавши до відділення «Ваша Готівочка», так і за безготівковим розрахунком у будь-якому банку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАЙМ МАНІ» (код ЄДРПОУ: 41261901; Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.1). 
Свідоцтво Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сфері  ринків фінансових услуг   ІК №906 от 30.05.2017 г.

Зразок розрахунку річної процентної ставки:

сума позики – 1000 грн; строк кредиту - 16 днів; загальна сума   (сума кредиту та  проценти), яку необхідно  сплатити – 1320грн. APR на 16 днів - 732%.

Відповідальність:

Якщо термін користування позикою прострочений,   проценти нараховуються за ставкою 2,5 (Два цілих п'ять десятих) відсотків, але не більш ніж 90 днів. У випадку прострочення терміну платежу зі сплати Заборгованості за тілом позики більш ніж на 14 (чотирнадцять) календарні дні, Позичальник зобов'язаний сплатити Позикодавцю разовий штраф у розмірі 100 (Сто) гривень. У випадку прострочення терміну платежу зі сплати Заборгованості, з 91 дня користування позикою нараховується  пеня в розмірі  2,5 (Два цілих  п'ять десятих)  відсотків від суми залишку основного боргу за кожен день прострочення платежу до дня фактичної повної її сплати.   У разі невиконання Позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно відіб'ється накредитної історії клієнта і можливо, на його кредитному рейтингу.

Продовження строку позики:

Позичальник має право неодноразове продовжувати строк позики без будь яких комісій відповідно до затверджених правил

© 2018 Готівочка

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний