Акції

3,2,1 — почалося! Наймасштабніша акція цього року: тільки з 24-го по 28-е листопада "Ваша Готівочка" дарує шалені знижки всім клієнтам до Black Friday. 

Гарні новини — ми розпочинаємо новий розіграш в Facebook і Instagram, в якому надзвичайно легко виграти поповнення мобільного рахунку на 150 гривень.

Умови участі дуже прості:

Увага! Друзі, 17 листопада відзначається Міжнародний день студента. На честь цього ми влаштували ГРОШОВИЙ РОЗІГРАШ — переможець отримає 2000 ГРИВЕНЬ!

WOW-новина для постійних клієнтів! В період з 03.11 по 30.11 ОФОРМІТЬ повторний кредит онлайн на 16 днів та ВИГРАЙТЕ погашення нарахованих відсотків (%).

Умови участі дуже прості:

Готові до знижок? 3, 2, 1 — тренування до Black Friday розпочато! 

Зменшуємо відсотки з 28.10 по 31.10 та даємо гроші на супер умовах: 

Найбрутальніше свято року, день всіх чоловіків країни — День українського козацтва. Вітаємо! На честь цього ми розігруємо цілих 4000 гривень. Умови участі дуже прості.

Увага, розіграш! Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та вигравайте поповнення мобільного на 150 гривень щопонеділка до цінця жовтня. 

Що потрібно зробити?

WOW-новина для постійних клієнтів! В період з 17.09 по 17.10 оформіть повторний кредит онлайн на 16 днів та отримайте можливість виграти погашення нарахованих відсотків. Переможців буде 3!

Бажаєте підзарядити свій мобільний грошима? Візьміть участь у нашому новому розіграші "Завжди з Готівочкою" та виграйте поповнення рахунку на 150 гривень!

Умови участі дуже прості: