Акції

Ставай клієнтом компанії "Ваша Готівочка" та приймай участь у розіграші грошових призів! Перевір свою удачу! Всього 20 щасливчиків отримають по 1000 грн.

 
 

Друзі, весняне жіноче свято давно закінчилось, але подарунки все ще чекають на тих, хто активно до нього готувався і оформляв кредит в компанії "Ваша Готівочка" з 1 по 8 березня.

Порадуй своїх улюблених жінок і спробуй свою вдачу. Оформлюй кредит в “Ваша Готівочка” і ставай учасником акції з грошовими призами "До 8 березня готовий?". Подробиці тут.

Друзі! Ми впевнені, що кожен, хто оформив кредит вдруге з 20 по 31 жовтня затамувавши подих чекає на цей день. Нарешті прийшов час оголосити результати нашої жовтневої акції "ТОП 20".

ТОП 20 - 20 повторних клієнтів, які візьмуть позику з 20 по 31 жовтня (включно), гарантовано отримають шанс виграти 1 з 20 тисяч гривень незалежно від суми позики.

Друзі! Ось і прийшов час оголосити результати нашої топової акції вересня - "Оп і 1 000". Що й говорити, бути постійним клієнтом "Ваша Готiвочка" дійсно вигідно. Переможці акції переконалися в цьому в черговий раз.

У когось осінь похмура, а у наших клієнтів вона золота. Вражай своїх близьких, влаштовуй сюрпризи, підіймай настрій.

Користуєшся послугами компанії «Ваша Готiвочка»? Тоді оформлюй кредит на будь-яку суму з 20-го по 30-е вересня і отримай шанс виграти 1-у з 10-ти тисяч гривень.

Довгоочікувані підсумки акції «Спекотне літо» за серпень. З радістю вітаємо переможців!

Цей вересень буде по-справжньому бомбезним - у «Ваша Готівочка» ПЕРШИЙ кредит лише під 0%!

Останній літній розіграш с призовим фондом 22 000 гривень! 

Спека ще не закінчилась, проте наша акція “Спекотне Літо” за червень вже підійшла к кінцю. З радістю вітаємо наших переможців!

 
Розіграш з призовим фондом 20 000 гривень! Встигни оформити кредит на будь-яку суму в період з 11 по 30 червня включно і отримай шанс, незалежно від суми позики, виграти 1 з 10 грошових призів розміром від 500 до 8000 грн.
Легкі гроші - акція від компанії “Ваша Готівочка”
 

Шановні клієнти компанії «Ваша Готівочка»!

Весна близько! Команда «Ваша Готівочка» щиро вітає всіх дівчат і жінок з Міжнародним жіночим днем, і напередодні цього чудового свята влаштовує грандіозну акцію і розігрує 8 грошових букетів - ПРИЗОВИЙ ФОНД 18 000 гривень!

Покваптеся ознайомитися з результатами акції «СПЕКОТНЕ ЛІТО». Вибір переможців визначався цілковито випадково!