Акції

Друзі, весняне жіноче свято давно закінчилось, але подарунки все ще чекають на тих, хто активно до нього готувався і оформляв кредит в компанії "Ваша Готівочка" з 1 по 8 березня.

Порадуй своїх улюблених жінок і спробуй свою вдачу. Оформлюй кредит в “Ваша Готівочка” і ставай учасником акції з грошовими призами "До 8 березня готовий?". Подробиці тут.

Друзі! Ми впевнені, що кожен, хто оформив кредит вдруге з 20 по 31 жовтня затамувавши подих чекає на цей день. Нарешті прийшов час оголосити результати нашої жовтневої акції "ТОП 20".

ТОП 20 - 20 повторних клієнтів, які візьмуть позику з 20 по 31 жовтня (включно), гарантовано отримають шанс виграти 1 з 20 тисяч гривень незалежно від суми позики.

Друзі! Ось і прийшов час оголосити результати нашої топової акції вересня - "Оп і 1 000«. Що й говорити, бути постійним клієнтом "Ваша Готiвочка" дійсно вигідно. Переможці акції переконалися в цьому в черговий раз.

У когось осінь похмура, а у наших клієнтів вона золота. Вражай своїх близьких, влаштовуй сюрпризи, підіймай настрій.

Користуєшся послугами компанії «Ваша Готiвочка»? Тоді оформлюй кредит на будь-яку суму з 20-го по 30-е вересня і отримай шанс виграти 1-у з 10-ти тисяч гривень.

Довгоочікувані підсумки акції «Спекотне літо» за серпень. З радістю вітаємо переможців!

Цей вересень буде по-справжньому бомбезним - у «Ваша Готівочка» ПЕРШИЙ кредит лише під 0%!

Останній літній розіграш с призовим фондом 22 000 гривень! 

Сторінки