Акції

Увага! Зареєструйтеся на сайті через BankID та отримайте перший кредит під 0,01% і гарантовану знижку -20% на наступну позику. 

Постійні клієнти можуть скористатися знижкою -20% одразу після ідентифікації на сайті через BankID. 

Акційна пропозиція діє лише 1 раз після реєстрації (ідентифікації). 

З BankID отримати фінансову допомогу від “Ваша Готівочка” стало ще швидше, простіше й вигідніше!

Готуйтеся до свята правильно: оформлюйте кредит онлайн з 01.03 по 10.03 та отримайте можливість виграти 1000 гривень!

Чудова новина! Запрошуємо всю Україну отримати перший кредит готівкою на мегавигідних умовах — під 0,01%.
Приз особливий — ми роздрукуємо на полотні улюблене фото переможця конкурсу з його другою половинкою та відправимо поштою. Взяти участь дуже просто:

Увага! Ми оголошуємо про початок нового розіграшу в Facebook. На цей раз щасливчику дістануться навушники realme Buds Q. Тільки уявіть, що ви вже заблютузили їх зі своїм смартфоном та увімкнули найулюбленіші треки на max. Завдяки нам — це не мрія, а доступна реальність!

Що потрібно для участі в акції?

Такого ще не було! Грандіозна акція для нових клієнтів — кредит готівкою під 0,01%! Увага: акція стартує з 05.02.2020 у відділеннях мережі "Ваша Готівочка" у місті Миколаїв (Миколаївська область). Звертайтеся до будь-якого нашого відділення та підзаряджайте свій гаманець до 25 000 гривень на супервигідних умовах.
А ви пам'ятаєте, які бажання загадували під новорічною ялинкою та які з них збулися? Поділіться ними у коментарях на нашій сторінці у
Що для цього необхідно — дізнайтеся
Ви отримаєте на картку до 9000 гривень за 5 хвилин.
3,2,1 — почалося! Наймасштабніша акція цього року: тільки з 24-го по 28-е листопада "Ваша Готівочка" дарує шалені знижки всім клієнтам до Black Friday.
.