Запитання та відповіді

Тут Ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання наших позичальників.

Умови отримання позики.

Вперше в Україні з'явився сервіс, який об'єднав в собі можливість отримати позику готівкою у відділенні або онлайн позику на карту.
Вам не варто збирати безліч довідок і болісно довго чекати рішення по позиці.
Отримати гроші може громадянин України, який досяг 18-річного віку. При собі мати оригінал паспорта та ІПН, для пенсіонерів - пенсійне посвідчення.

Як отримати позику на банківську карту?

Важлива інформація! Згідно з вимогою Національного банку України, з 1 січня 2021 року всім користувачам, які бажають скористатися фінансовими послугами в режимі онлайн, необхідно буде пройти ідентифікацію у сервісі BankID НБУ.
Перевагами цього способу для користувачів є:
миттєва ідентифікація;
зручний доступ до позик;
фінансова допомога без зволікань.
Ідентифікація через BankID у 3 кроки
Натисніть тут.

 


Авторизуйтеся за допомогою BankID.
Заповніть анкету автоматично.
Все просто! Ідентифікація у сервісі BankID НБУ здійснюється лише один раз. Після цього ви зможете отримати фінансову допомогу у “Ваша Готівочка” ще швидше!
Все дуже просто! Заходите в особистий кабінет.
Крок 1. Вибираєте на сайті суму позики і бажаний термін.
Крок 2. Підтверджуєте вашу банківську карту.
Крок 3. Заповнюєте невелику заявку.
І все! Отримуєте смс-повідомлення з позитивним рішенням про видачу позики і протягом декількох хвилин отримуєте гроші на Вашу картку.

Що таке BankID НБУ?

BankID НБУ — це система, завдяки якій можна миттєво пройти онлайн-верифікацію (П.І.Б., ІПН, паспортні дані, адреса тощо) за допомогою банку, карткою якого ви користуєтеся.

Як отримати позику готівкою у відділенні?

Щоб отримати позику готівкою, Вам просто необхідно:
Крок 1. Вибрати на сайті суму позики і бажаний термін.
Крок 2. Вибрати відділення у Вашому місті, в якому ви хотіли б отримати позику.
Крок 3. Заповнюєте невелику заявку.
І все! Отримуєте повідомлення про позитивне рішення про видачу позики і з паспортом та ІПН отримаєте гроші на будь-якому зручному для Вас відділенні мережі «Ваша Готівочка». Подивитися відділення можна тут.

Як швидко я можу отримати гроші?

Ми намагаємося максимально скоротити час прийняття рішення.
Якщо Ви новий клієнт компанії, то протягом 15 хвилин після оформлення заявки на займ Ви отримаєте рішення, і за декілька хвилин кошти можуть бути зараховані на Вашу карту.
Якщо Ви є повторним клієнтом компанії, то процес отримання позики забере у Вас всього декілька хвилин.

Навіщо блокується випадкова сума до 1грн.?

Вказуючи точну суму з копійками (наприклад: 0.47),  ми переконуємось, що картковий рахунок, зареєстрований на сайті, дійсний і належить саме Вам. Така сума приходить за допомогою інтернет-банкінгу, в СМС-повідомленні з Вашого банку.  Якщо у Вас не підключена ця послуга, необхідно зателефонувати на номер гарячої лінії Вашого банку. Заблоковані кошти повертається.

Як швидко будуть зараховані кошти на картку?

Офіційний регламент переведення грошей - до 3-х банківських робочих днів. Але на практиці значно скоріше, за звичай це триває до 15 хвилин. Радимо звернутись у Ваш банк для уточнення інформації по регламенту.

Як дізнатися результат моєї заявки?

Як тільки Ваша заявка буде розглянута, Ви в автоматичному режимі отримаєте СМС-повідомлення або з Вами зв'яжеться відповідальний менеджер по номеру Вашого мобільного телефону, який Ви вказали при реєстрації. Додатково інформація буде розміщена у Вашому Особистому кабінеті.

Що перевіряється при ухваленні рішення?

Наша система і експерти аналізують надану в заявці інформацію на їх достовірність. Для мінімізації відмови необхідно вказувати тільки ті дані, які належать саме Вам. У разі надання неправдивої інформації, рішення про видачу позики може бути анульовано без перегляду рішення.

Яку суму позики я можу отримати?

Мережа «Ваша Готівочка» надає позики від 200 грн. до 9000 грн. строком від 1 до 16 днів. З можливістю продовження терміну дії договору.

Як погасити позику?

У Вас є можливість погасити позику одним з декількох способів:
  • у найближчому до Вас відділенні мережі «Ваша Готівочка»;
  • у Вашому Особистому кабінеті натиснувши кнопку «Оплатити» (через платіжну систему) будь-якою вашою банківською карткою;
  • безготівковим переведенням у найближчому відділенні будь-якого банку.

Інформацію про реквізити Ви можете знайти у Вашому договорі позики або за телефоном гарячої лінії 0 800 202 404 (безкоштовно з усіх телефонів по Україні).

Що робити, якщо у мене не достатньо коштів, щоб повністю погасити позику вчасно?

Якщо у встановлений строк немає можливості повністю погасити позику, Ви можете продовжити термін користування позикою при цьому необхідно сплатити суму нарахованих відсотків. Ми проінформуємо Вас, про успішне продовження терміну повернення позики та продублюємо інформацію у Вашому Особистому кабінеті.

Як продовжити термін позики?

Для продовження терміну необхідно сплатити суму нарахованих відсотків.
Ви можете продовжувати кредит необмежену кількість разів. Звертаємо Вашу увагу, що пролонгацію можливо зробити через Особистий Кабінет або у будь-якому відділенні "Ваша Готівочка". Кошти, сплачені за реквізитами, будуть зараховані, як часткове погашення без продовження терміну дії договору. Комісії за продовження терміну користування відсутні. Info 0 800 202 404

Чи можу я погасити позику достроково?

Так. Ви можете погасити позику достроково, при цьому Ви сплатите відсотки тільки за фактичну кількість днів користування даними позикою. Ніяких штрафних санкцій та комісій за дострокове погашення Ви не сплачуєте.

На яку карту я можу отримати позику?

На будь-яку карту, будь-якого банку, оформлену в Україні на Ваше ім'я з платіжною системою Visa та MasterCard.

Чому мені відмовили у видачі позики?

На жаль, існують обставини, за яких ми змушені відмовляти у видачі позики. Їх зовсім небагато:
  • якщо Ви не є громадянином України;
  • якщо Вам менше 18 років або більше 70 років;
  • якщо при заповненні заявки на сторінці реєстрації Ви вказали невірні дані;
Наша система постійно вдосконалюється, тому навіть після відхилення заявки, Ви можете відправити Вашу заявку на наступний день.

Як змінити електронну пошту

Ви можете змінити пошту безпосередньо при оформленні заявки
Це необхідно для отримання Вами договору на Вашу пошту
Не знайшли відповідь? Напишіть нам
Заповніть форму і ми дамо відповідь на всі ваші запитання
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.