Про нас

Наша історія

Перше відділення, яке надавало послуги під торговою маркою "ВАША ГОТІВОЧКА" було відкрито 11 січня 2012 року в місті Миколаєві.
За час роботи мережі швидких позик нашими клієнтами стали більше десяти тисяч українців, в таких містах як: Бердичів, Вінниця, Білгород-Дністровськ, Біла Церква, Вінниця, Вознесенськ, Дніпро, Енергодар, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янка-Дніпровська, Кам’янське, Каховка, Кременчук, Кривий-Ріг, Кропивницький, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Нова-Каховка, Новомосковськ, Одеса, Олешки, Оріхів, Павлоград, Первомайськ, Подільськ, Полтава, Рівне, Роздільна ,Самбір, Суми, Тернопіль, Токмак, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чорноморськ, Южне, Южноукраїнськ.
Наша команда не збирається зупинятися на досягнутому – зараз ми готуємося відкривати нові відділення та впроваджувати систему швидкого кредитування в інших містах України.

Інформація про фінансову компанію

Починаючи з серпня 2019 року послуги з надання коштів у позику онлайн, а з травня 2020 року у відокремлених підрозділах (які надають послуги під торговою маркою «ВАША ГОТІВОЧКА») надаються небанківською фінансовою установою - Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» (limecapital.com.ua).
ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» включено до Державного реєстру фінансових установ (Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 1188 видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 11.04.2019).
Розкриття інформації про ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» відповідно до вимог ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» надає позики фізичним особам та отримує погашення за цими позиками виключно на БПК Visa та Mastercard.
ДОГОВІР про встановлення ділових відносин ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ" Публічна пропозиція
Примірний договір (у редакції з 08.07.2021)

Наші клієнти

Нашими клієнтами стають люди, яким потрібні гроші на будь-які потреби без документальної тяганини та довгого очікування рішення за позикою. Вони віддають перевагу готівці і ми повністю підтримуємо їх.

Кожного дня до нас приходять клієнти, яким потрібні гроші на відпочинок, лікування, покупки, або просто побутові потреби, і ми максимально швидко допомагаємо реалізувати їх бажання.

Наші кредити

Головною складовою системи кредитування "Ваша Готівочка" є зручність! Ми пропонуємо прості та зрозумілі умови позики.

Взаємодія зі споживачами

Загальний регламент взаємодії Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ" із споживачами та іншими особами при врегулюванні простроченої заборгованості перед Товариством:

Уважне обслуговування

Завжди на зв'язку

Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч

Відповідаємо швидко

У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин

Допомагаємо відразу

95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
Заявка на позику