Бердичів

19 Грудень 2018

Ви знаєте, я на тому тижні був у Бердичеві, так там в трамваї я бачив живого Карла Маркса!

- Ой, не може бути! Що, в Бердичеві вже ходить трамвай?

Бердичів - місто хоч і відносно, невелике але досить відое. Відоме не лише згадками в анекдотах. Тут багато успішних підприємств (в 2018 році ТМ «Бердичівське» посіла високе 70-е місце в рейтингу найдорожчих брендів України за щорічної версії журналу «Новий Час»), пам'яток багато - якщо будете в Бердичеві, то обов'язково відвідайте Костел Святої Варвари і фортею -монастир Ордена Босих Кармелітів, а головне, тут привітні і відкриті люди. І ще кілометри якісних велодоріжок!

Саме в Бердичеві 14 березня 1850 року відомий французький письменник Оноре де Бальзак вінчався з Евеліною Ганською. І хоча зараз багато істориків стверджують, що цей шлюб був з розрахунку (вона - багата поміщиця, спрагла слави; він - вже відомий, але з величезними боргами- письменник), але факт залишається фактом - свої узи ця пара зв'язала в костелі Святої Варвари.

Назва міста звучить у відомій пісні: "А поїзд тихо їхав на Бердичів" яка, в свою чергу є "родзинкою" радянського фільму "Ми з джазу".

Тим же, хто живе в цьому чудовому місті або відвідає його ми з радістю повідомляємо, що 14 грудня 2018 року відкрилося наше відділення по вулиці Житомирській, 15. Зорієнтуватися, як до нього дістатися, достатньо просто - шукайте центральний вхід у ринок.

Режим роботи: з 08:00 до 20:00.

На всі питання готові відповісти Вам за номером: 0800-202-404 сім днів на тиждень.