Любителям подорожей

31 Серпень 2018

В Україні є дивовижне місто Тернопіль. Він стоїть на притоці Дністра - річці Серет. У Тернополі проводять безліч фестивалів та виставок. Кожен може знайти собі розвагу до смаку: від дитячого фестивалю і рок-концертів, до фестивалю козацької пісні.

Найголовнішою пам'яткою Тернополя вважається старовинний Тернопільський Замок. Замок є пам'яткою архітектури. Саме з його воздвиження і починається історія міста.

У центрі міста розташований красивий і великий Тернопільський став. Він був штучно створений засновником міста Яном Тарновським. Сьогодні ставок став популярним місцем відпочинку туристів і місцевих жителів. По озеру організовано курсування теплоходу, а навколо нього розкинулися парки відпочинку. Крім історичних архітектурних споруд, в місті є різні музеї, театри і пам'ятки. Найбільш відомими і популярними пам'ятками є: Івану Франку, Тарасові Шевченку, князю Данилу Галицькому та інші. Кафедральний собор Непорочного зачаття Пресвятої богородиці є одним із символів міста, визнаний пам'ятником архітектури пізнього європейського бароко.

Музеї Тернополя теж варті уваги і всесвітнього визнання. Для любителів культурних заходів в місті працює Драматичний театр імені Шевченка.

Щоб встигнути вивчити всі пам'ятки, ви можете заздалегідь забронювати номер в готелі і взяти в оренду автомобіль. Дуже зручно і просто це зробити за допомогою "Ваша Готівочка".

Ви просто будете відпочивати і отримувати позитивні емоції, головне заздалегідь продумати свою відпустку. Осінь тільки в календарі, літо триває!

Запрошуємо Вас за адресою м.Тернопіль, вул. А.Живова, 38 (Автовокзал). Працюємо 365 днів на рік з 08:00 до 20:00. Info 0800500660