Позика студентська.

28 Жовтень 2013

“Ваша Готівочка” пропонує вигідні позики до 1000 грн. для студентів у всіх містах, де є наші офіси. Ви отримуєте гроші без довідок та застави, в день заповнення заявки!

Кредиты студентам

У студентів часто виникають обставини, які потребують нехай і незначних, але термінових фінансових ресурсів:

  • необхідно полагодити комп’ютер або телефон;
  • хочеться відсвяткувати  важливу подію;
  • потрібен подарунок, на який не вистачає грошей.

Ще однією проблемою для багатьох студентів стають банки, які не охоче працюють з особами, що не мають постійного прибутку.

Але вихід є – “Ваша Готівочка” пропонує спеціальні умови отримання позик  для студентів. Для отримання нашої позики готівкою Вам знадобиться мінімум часу, а з документів, тільки паспорт, ІПН та студентський квиток.

  • Нам не важливо, де Ви працюєте (і чи працюєте взагалі).
  • Ми не будемо просити довідки і підтвердження Вашої платоспроможності.
  • Ми просто дамо Вам потрібну  сумму грошей в межах  1000 гривень на Ваші потреби!

Скористуватися студентською позикою “Ваша Готівочка” можна у всіх містах України, де є представництво ”Ваша Готівочка.”

Правила видачі позик

Спеціальні умови студентського пакету поширюються на всіх студентів денного та заочного навчання, в віці від 18 до 24 років, які є громадянами України, мають паспорт, ІПН та студентський квиток одного з українських ВНЗ.

Для отримання  студентської позики “Ваша Готівочка”, Вам необхідно прийти в найближчий офіс “Ваша Готівочка,” надати паспорт,  ІПН та студентський квиток, заповнити заявку, і дочекатися рішення за позикою.

Також, Ви можете оформити заявку відразу на сайті, і, дождавшись дзвінка оператора, прийти в найближчий офіс ”Ваша Готівочка” за грошима.

Оформити кредит