Пора відпочивати!

7 Червень 2016

Прийшло літо - пора відпочивати. Жарти про відпустку зараз найбільш актуальні. А згадайте свій похід в кабінет шефа з проханням підписати заяву на відпустку. Хіба не анекдот? Не дивлячись на те, що ви починаєте придумувати різні причини - потрібно полоти грядки або допомагати тітці, на жаль, коли роботи багато можуть не підписати. І ви готові перенести відпустку на інший час бо від цього залежить робота всієї компанії. Скільки будуть існувати анекдоти про роботу, стільки і будуть придумувати анекдоти про відпустку - це два нероздільних поняття.

 

Наприклад.

Зайдіть, зайдіть до мене! Це ваше заява на відпустку?

- Так.

-У Вас, що зовсім немає ніякої совісті? Ви поняття не маєте як мало ви, взагалі, працюєте! Зараз я вам це продемонструю. Рахуйте разом зі мною.

Як відомо, у році 365 днів. Щодоби ви спите 8 годин, це в сумі 122 дня, залишається 243 дні.

Щодня ви відпочиваєте 8 годин - це 122 дня, залишається 121 день.

У році 52 неділі, в ці дні ви, звичайно, ж не працюєте, як і всі люди. Скільки залишилось? Всього 69 днів. Ви стежите за мною, рахуєте?

По суботах ви працюєте тільки першу половину дня, друга вільна - це ще 52 половинки або 26 повних днів. Залишилося 43 дня. Рахуємо далі.

Щодня ви маєте 2 години перерви, всього виходить 30 днів. Залишається ще 13 днів.

У році 11 святкових днів. Скільки ж залишилося? Ось я говорю і пишу - 2 дні !!! А це були додаткові вихідні до святкових. У ці дні ніхто не працював.

А ви ще відпустку просите ?!

 

Жарти-жартами, а відпочивати тоді, коли хочеться необхідно. У цьому допоможе «Ваша Готівочка».

Чекаємо Вас щодня в новому відділенні за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.20-річчя Перемоги 22-в (ж.м.Приднепровськ, зуп. маршруток №18,135, навпроти ТЦ "Варус") з 09:00 до 19:00.

 

Info 0800-500-660