Умань - дивовижне місто

21 Грудень 2018

Умань - невелике містечко, яке грає на контрастах. Тут все робиться з розмахом і добротою. Тільки в цьому місті замість звичного букета квітів коханій прийнято дарувати Парк!

Як це зробив Станіслав Потоцький, відомий в історії персонаж. Він був нестримно закоханий в Софію Вітт. Саме з цієї великої любові і почалося перетворення яру зі ставком в прохання і мрію дружини - зробити невелику ділянку з деревами і альтанкою які вона побачила в садах Аркадії. На 150 га території майбутнього парку втілювали свої таланти бельгійський інженер Л. Метцель і садівники-декоратори Заремба і Ферре. Тільки велика праця і бажання зробили з пустиря парк з рідкісними насадженнями, тінистими деревами і різьбленими альтанками.

Єдині зміни зазнав парк в 1832 р, коли він був відібраний у спадкоємців Потоцьких і подарований дружині Миколи I. Парк трохи розширили і добудували кілька павільйонів.

Зараз територія парку вражає своєю площею і красою. Тут прекрасно все: природа, люди, минуле, сьогодення і майбутнє. Навіть погода протягом року створює всі умови для туризму. Таку Умань потрібно побачити, адже «Софія» - багатогранне місце, яке уособлює те, наскільки любов може перетворювати звичайне в прекрасне.

Гостям та мешканцям міста з радістю повідомляємо, про те, що 16.12.18 відкрито наше відділення № 1, за адресою вул. Європейська, 8.

Дістатися до нас дуже просто - ми знаходимося біля Європейської площі, в будівлі центрального відділення Укрпошти.

Режим роботи: з 08:00 до 20:00.

На всі питання готові відповісти Вам за номером: 0800-202-404 сім днів на тиждень.