На чому заощадити?

18 Березень 2017

У наш час ми шукаємо шляхи економії коштів у всіх сферах життя. Заощадити можна і ось кілька порад.

1. Якщо вид трудової діяльності дозволяє працювати вдома, радимо домовитися з керівництвом хоча б раз на тиждень працювати віддалено. Це заощадить вам певну частину транспортних витрат.

2. Давно вже відомо, що в нашій країні на їжу витрачається третина, а іноді і половина заробітної плати. Сподіватися на зміну цін в магазинах не варто, отож, треба знати деякі «хитрощі», наприклад: не купувати в продуктових магазинах не продуктові товари - миючі засоби, батарейки ... Як правило, вони дорожче, ніж в спеціалізованих магазинах.

3. Всі знають, що купувати одяг вигідно під час розпродажів або «не в сезон». Оновлення аксесуарів ваше старе плаття зробить «новим». В інтернеті продайте непотрібне.

4. Виключення зайвого освітлення і інших електричних приладів - це вірна запорука економії електроенергії. Використання неякісних подовжувачів, збільшує витрату.

5. Відпочинок. У певні дні кінотеатри та розважальні центри пропонують знижки. Почитайте книгу.                                                                      

6. Що стосується фінансів. Плануйте свої витрати.

Але ніхто не застрахований від незапланованих витрат. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує зручний сервіс і фінансову допомогу готівкою на вигідних умовах. Подати заявку можна на сайті vashagotivochka.ua, по телефону 0800 500 660 і на новому відділенні в Одеському регіоні - це м.Ізмаїл, вул.28 Червня, 57 (на проти ринку). При позитивному рішенні позику можна отримати Пн.-Нд.: 8.00-20.00.

Звертаючись в нашу компанію, ви зможете убезпечити себе від незапланованих грошових витрат