Особливий будинок у селищі Котовського.

10 Вересень 2016

118 будинок по вул.Семена Палія (Дніпропетровська дорога) називають «ключкою» - це житловий комплекс з чотирьох будинків, прибудованих один до одного на розі кварталів. Дана «ключка» на розі вул.Бочарова і Дніпровської дороги має довжину 350 метрів і нетипове для радянських часів оформлення. Дев'ятиповерховий будинок-драбинка побудований в такому місці не випадково - він захищає відкриту місцевість від сильних вітрів. Такі будинки можна вважати одним з чудес Одеси нарівні з Оперним театром і Філармонією.

Вище викладений опис незвичайного з архітектури будинку - гарний орієнтир для нововідкритого відділення, центру фінансових послуг «Ваша Готівочка». Одеське відділення № 18 відкрилися 10 вересня 2016р. для жителів цього спального району і не тільки. Місцезнаходження - прямо на перетині вул.Бочарова і Дніпропетровська дорога. До нас можна звертатися щодня з 08:00 до 20:00.

.

Нагадуємо, погашати позику можна не тільки в відділенні, де була оформлена позика, але і на інших відділеннях, за реквізитами в комерційному банку, через платіжні системи, Приват - 24 і через особистий кабінет lk.vashagotivochka.

Info 0800 202 404 (зі всіх телефонів в межах України - безкоштовно).