Позика «Підприємницька».

7 Листопад 2014

Компанія «Ваша Готівочка» – єдина в Україні фінансова компанія, яка дає приватним підприємцям можливість швидко і без зайвих витрат отримати до 10 000 грн. готівкою для термінових та непередбачуваних потреб бізнесу. Необхідну суму можливо легко оформити в будь-якому відділенні «Ваша Готівочка» в день заповнення заявки.

Всім відомо, що у підприємців гроші ніколи не лежать «під подушкою», вони постійно знаходяться в обігу. Але іноді бувають обставини, коли особистих коштів для придбання нової партії хорошого товару або завершення вигідної угоди недостатньо. В ситуаціях, коли необхідно швидко зайняти велику суму коштів, а до родичів звертатися не хочеться, допоможе швидкий кредит для підприємців від компанії «Ваша Готівочка».

Короткострокові позики для малого бізнесу від нашої компанії дозволяють якісно вирішувати фінансові проблеми що виникають. Ви особисто вибираєте яка сума вам потрібна і на який термін. Вигідні позики для підприємців від компанії «Ваша Готівочка» – надійний фінансовий інструмент, котрий завжди під рукою.

Переваги:

- мінімальний набір документів для оформлення;
- мінімальний час обробки заявки і прийняття рішення про погодження позики;
- можливість отримати до 10 000 грн. готівкою.
Прості та зрозумілі умови оформлення, відсутність додаткових вимог і документів, швидка обробка заявки, роблять наш кредит підприємцю дійсно зручним та потрібним.

Правила видачі позики

Щоб оформити кредит приватному підприємцю без застави і без довідок, необхідно бути громадянином України віком від 21 року, мати паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію підприємця.
Для отримання «Підприємницької» позики, необхідно прийти в найближчий офіс «Ваша Готівочка», подати документи і заповнити заявку. Лише 20 хвилин на оформлення заявки, і готівка вже у Вас в руках!
Для економії часу, Ви можете оформити позику одразу на нашому сайті і, дочекавшись дзвінка оператора, прийти в найближчий офіс «Ваша Готівочка» за грошима.