В Самбір за вічним коханням!

6 Жовтень 2017

Чи можливо провести вихідні так, щоб ідеально поєднати приємне з корисним? Існує перевірений спосіб, як гарантовано, зробити Ваші вихідні незабутніми!

Вам доводилося бувати за кордоном? Якщо так, то згадайте неповторні відчуття захоплення, подиву і радості. Уявіть такі ж емоції можна випробувати і в Україні. Львівщина - найбагатша природно-історичними пам'ятками область в нашій країні. Візьмемо, наприклад, старовинну дорогу до Самбора: колись по ній їздили князі і королі.

 

Виїхавши зі Львова, Ви побачите старовинне Оброшино, яке зачарує палацовим комплексом римо-католицького архієпископа. Поруч розташований невеликий зоопарк. Подальший шлях буде пролягати через Великий Любінь - відомий курорт з сірководневими джерелами. Далі по дорозі до Самбора, в місті Рудки вартий уваги ренесансно-бароковий Костел Успіння Діви Марії ...

Перед будь-яким туристом стане перше питання: як, на чому і за що подорожувати? Допоможе «Ваша Готівочка» - ми тепер і в м.Самбір! Чекаємо Вас за адресою: м.Самбір, вул. Волкова, 50 (ТЦ «Літо»). Працюємо без вихідних та перерв. Info 0800202404

А тепер здогадайтеся, чому в Самбір їдуть сотні закоханих пар з усього світу? Справа в тому, що саме тут - в церкві Різдва Богородиці знаходяться мощі Святого Валентина. Так, того самого Валентина - покровителя всіх закоханих!

Існує старовинна легенда - той, хто відвідає цю церкву, на протязі року знайде справжнє кохання.