Наші нові партнери “СК “АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ” і “АСК “ІНГО Україна”!

23 Квітень 2015

Автомобіль – це не просто матеріальний предмет, це щось живе, що має характеристики живої істоти : він може бути швидким, повільним, веселим, сумним, вередливим і т. д. Багато хто з нас вважає свій автомобіль членом сім’ї. Люблячи свій засіб пересування, піклуючись про нього, ми не повинні забувати про його безпеку. Вашому авто потрібний  надійний страховий захист, який забезпечать поліси автострахування ОСАЦВ,  Каско і Зелена карта.

    Страхуванню по ОСАЦВ підлягає цивільно-правова відповідальність власника автотранспортного засобу за спричинення з його вини шкоди здоров’ю і майну третіх осіб по усій території України. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля і/або відновлення здоров’я людей, постраждалих з вини застрахованої особи.

Які ризики підлягають страхуванню?

спричинення збитку майну третіх осіб. Страхові відшкодування виплачуються по кожному страховому випадку.
спричинення шкоди здоров’ю третіх осіб.  У разі, коли загальний розмір збитку по одному страховому випадку перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика, відшкодування кожному потерпілому, пропорційно зменшується.
   Основна мета Каско – захист майнових інтересів Страхувальника, пов’язаних з володінням, користуванням, розпорядженням транспортними засобами.

Страхові ризики:

викрадення – незаконне заволодіння ТЗ шляхом крадіжки, грабежу, розбою під час його знаходження у будь-якому місці у будь-який час;
збиток внаслідок ДТП – будь-яке ушкодження або знищення ТЗ, його окремих складових частин або додаткового устаткування в результаті ДТП;
збиток внаслідок інших подій – викрадення окремих складових частин ТЗ або додаткового устаткування ТЗ, його окремих складових частин або додаткового устаткування внаслідок протиправних дій третіх осіб, ушкодження або знищення (повна загибель) ТЗ, “його окремих складових частин або додаткового устаткування внаслідок стихійного лиха (бурі, урагану, смерчі, повені, затоплення, паводку, зливи, граду, селю, землетрусу, зсуву, просіву грунту, обвалу, лавини, незвичайного для цієї місцевості морозів і великих снігопадів, дії вод підґрунтя, шторму, цунамі, удару блискавки і інших надзвичайних явищ природи), пожежі або вибуху, нападу тварин, падіння предметів на ТЗ (дерев, снігу, льоду, стовпів, рекламних щитів та ін.), попадання каменів або інших предметів, які вилетіли з-під коліс ТЗ, зовнішньої фізичної дії інших випадкових, раптових і непередбачених подій.
    Наявність міжнародного сертифікату “Зелена карта” – обов’язкова умова при відвідуванні на своєму автомобілі країн, що входять в систему “Зелена карта”.

  Страхуванню підлягає відповідальність власника автотранспортного засобу за спричинення з його вини шкоди здоров’ю і майну третіх осіб на території країн-учасниць системи автострахування “Зелена карта”. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля і/або відновлення здоров’я людей, постраждалих з вини застрахованої особи.

Які ризики підлягають страхуванню?

  • спричинення збитку майну третіх осіб;
  • спричинення шкоди здоров’ю третіх осіб.

Об’єкти страхування :

  • легкові ТЗ;
  • мікроавтобуси;
  • вантажні ТЗ, причепи і напівпричепи;
  • ТЗ спеціального призначення (будтехніка, сільгосптехніка та ін.).

Страховий платіж встановлюється згідно чинного законодавства, залежить від типу ТЗ, об’єму двигуна, кількості ТЗ, типу полісу, зони та ін. умов страхування.

          Придбати поліси досить просто.
У таких містах як Дніпропетровськ і Запоріжжя свої послуги з реалізації полісів   ОСАЦВ і Каско “СК “АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ” Вам нададуть агенти компанії “Ваша Готівочка”. Оформити поліси  можна на будь-якому відділенні. У Миколаєві і Одесі ми раді запропонувати вам страхові договори   “АСК “ІНГО Україна” по таких продуктах  як ОСАЦВ,  Каско і Зелена карта.

Телефон для довідок 0800500660. Будемо раді співпраці.