Сміла

31 Жовтень 2018

«Чорною хмарою рушили татари на землі придніпровські. Зібрав тоді хоробрий князь військо своє і виступив в похід. Зупинився табором в густому лісі над Тясмином. Почав думати-гадати, як би зайти до татарина з тилу, вдарити зненацька. Але навколо - ліси дрімучі, болота непрохідні. Раптом перед князем дівчина з'явилася.

- Знаю, - каже, - я стежку потаємну. Можу нею провести твою дружину хоробру.

І пішли за дівчиною русичі. Здолали прірву татарви в січі кривавої, тільки дівчину не вберегли, вп'ялася стріла ворожа їй в груди ... Навіть ім'я її не знали, і за сміливість прозвали Смілою. А коли пізніше на цьому місці виросло місто, то і воно стало Смілою називатися - в пам'ять про дівчину хоробру ... »

Ця легенда є найбільш поширеною про Дівчину-Смілу. Більш того, невідома хоробра дівчина доби Русі зображена на міському гербі.

Як ви вже здогадалися мова йде про зелене місто Черкаської області - м.Сміла.

Назви міст таять в собі історії та легенди, відіграють особливу роль в їхній долі.

Ми теж вирішили взяти участь в долі цього по істині мальовничого міста. Ми відкрили нове відділення в черкаському регіоні за адресоюм.Сміла, вул.Соборна, 93 (Соборна площа, Центральний фонтан, перетин вул.Соборна / вул.Незалежності, рядом з мерією). Для вас ми працюємо без вихідних і переривів. Info 0800500660.