Єдине місто в Україні ...

18 Жовтень 2017

Єдине місто в Україні, назване на честь театрального діяча - м.Кропивницький.

Місто змінило шість назв. Найдовше він проіснував під другим - Єлисаветград.

Все почалося в кінці XVIII століття, коли влада свідомо зробила місто центром тяжіння комерційно активного люду: тут було дозволено селитися всім, хто зобов'язувався займатися торгівлею. Єлисаветград швидко став найважливішим торговим вузлом Центральної України. У другій половині XIX століття почався розквіт архітектури. Уже до кінця позаминулого століття Єлисаветград гордо іменував себе «маленьким Парижем». Благоустрій та красу міста відзначали в газетах і путівниках. Місто багатіло з кожним роком.

У 2016р, після довгих дискусій було затверджено нинішню назву - на честь Марка Кропивницького, творця професійного українського театру. І тепер це єдине місто в країні, назване на честь театрального діяча.

Але, місто Кропивницький в мережі «Ваша Готівочка» не єдине, яке стрімко розвивається. І за останні 6 місяців тут відкрите вже четверте відділення (вул.Є.Тельнова, 1 (дендропарк).

Місто скучило за туристами, воно бажає відкрити їм свою красу. Підготовлені маршрути проведуть вас по основним визначним пам'яткам міста. Ну, що ж, в  дорогу, друзі!