Відразу два відділення розпочали свою роботу.

23 Липень 2016

23 липня 2016р. мережа «Ваша Готівочка» в південному регіоні і в столиці поповнилася новими відділеннями. Наші клієнти можуть скористатись не тільки спектром послуг, але і вибрати більш зручне для обслуговування розташування відділення. На сьогоднішній день в місті Херсон працює шість відділень, а в м.Києві одинадцять.

Традиційно вибір локації нових відділень орієнтований на найбільш активну частину міста і доступну транспортну розв'язку. У м.Херсоні ми очікуємо вас за адресою вул.Шенгелія, 21 (зупинка «33 квадратних метра) з 08:00 до 18:00, у м.Києві - вул.А.Малишка, 2 (ст.м.« Дарниця » , вихід в сторону McDonalds, прохід біля "Космо" в сторону м-ну "ROSHEN", до зупинки маршруток) з 09:00 до 19:00.

Звернувшись до нас, ви зможете швидко оформити позику готівкою на прозорих умовах. Менеджери допоможуть підібрати умови позики, які будуть найбільш оптимальні в вашому випадку. А термін внесення платежу ви зможете вибрати на свій розсуд.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 0800-202-404 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).