Слушна порада

22 Лютий 2018

Значення грошей в нашому житті важко переоцінити. Багато моментів нашого існування в деякій мірі залежать від нашого достатку, купівельної спроможност, а саме, від грошей. Можна сміливо припустити, що незалежно від рівня доходів, рано чи пізно ми можемо опинитися в ситуації, коли хочеш-не хочеш, а постає питання: «Де взяти гроші?»

Що б отримати термінові гроші, ви проведете операції з нерухомістю або цінними паперами? Не варіант. Цілком можливо, що ви не азартна людина і не станете ризикувати, купуючи лотерейний квиток або грати в казино. А може і таке статися - останнім часом у вас не було офіційного доходу, а це аргумент для відмови у видачі кредиту в банку. Позичити гроші у близьких чи знайомих вам може перешкодити гордість або у них може не виявитися «вільної» суми. В такому випадку у вас завжди в арсеналі є надійний варіант отримання миттєвого кредиту - мікропозика в «Ваша Готівочка». Оформляючи заявку в компанії «Ваша Готівочка» ви отримуєте ряд переваг, таких як простота оформлення та швидкість отримання грошових коштів.

Чекаємо вас в новому відділенні в м.Суми за адресою: пр.Курський, 119/80 (ринок «Курський»). Місцезнаходження та й графік роботи можна подивитися тут. Info 0800202404

Можливість негайно отримати короткострокову мікропозику - це економія персонального часу!