Київська весна розпочалась з Контрактів.

31 Березень 2016

Центральна площа Подолу - Контрактова - довгий час заміняла Києву і біржу, і банк, і торговий комплекс. Коли ще не було ні надійних транспортних засобів, ні екстреного зв'язку, тільки регулярні з'їзди раз на рік забезпечували заможним людям всього регіону можливість долучитися до ринку, укладати на весь сезон угоди і договори - контракти.

Спочатку Контрактові з'їзди в Києві були приурочені до традиційних Срітенських ярмарок в другій половині січня. Це найхолодніша пора в році, так що надійність їзди на санях була гарантована. І в місто безперервно прибували гості. А серед гостей Контрактів в різний час опинялися Ференц Ліст, Генрик Венявський, Олександр Пушкін, Микола Гоголь, Оноре де Бальзак, Адам Міцкевич, Тарас Шевченко ...

Коли з'явилася залізниця і пересування стало менше залежати від санних шляхів, період Контрактів вирішили змістити на більш теплу пору - березень. Ми, не порушуючи традицію, теж «уклали березневий контракт» тільки з киянами і гостями цього району.

Так, з 31.03.2016р. отримати фінансові послуги та оформити договір тепер можливо і в «Контрактовому будинку» за адресою: м. Київ, вул. Верхній Вал, 16 (ст.м. «Контрактова площа», вихід на Верхній Вал, в сторону ринку). Ми раді вас бачити щодня з 09:00 до 19:00. Консультація по телефону 0800 500 660.

Дивіться також :

Одна із наших цілей...

Ми йдемо назустріч нашим клієнтам.

У турботі про клієнта.

Жителі сучасної європейської столиці…

Новина дня.