Позбавтеся від незручного кредиту!

1 Липень 2017

З чим стикається людина, якій сьогодні потрібен кредит? Пропозицій багато, але не завжди зрозумілі і прості, навіть невигідні. Зазвичай кредитор висуває ряд умов: надати довідку про доходи, підтвердити офіційне працевлаштування, представити заставне майно або поручителя, що надалі супроводжується тривалістю процедури і чергами. В результаті заявка відправляється на розгляд комісії, відповідь по котрій отримують не відразу. А що робити тим, хто працює неофіційно? Або не має заставного майна .., а гроші потрібні вже зараз? Ми знаємо рішення!

Переконатися можна, прийшовши на перше відділення в м.Баштанка, за адресою: вул.Баштанська республіка, 42 (м-н «АТБ»). У нас не тільки вигідні умови, але і зручний графік роботи - 08:00 до 20:00. Просто залиште свою заявку на сайті vashagotivochka.ua і в зручний для Вас час передзвонить менеджер і допоможе підібрати і оформити позику.

Довідка

Спочатку населений пункт називався Полтавкою, а її жителі були переселенцями з Полтавської і Чернігівської області. Пізніше село захопили денікінці, був встановлений режим терору і грабежів. Після повстання селян не тільки Полтавки, але і навколишніх сіл, виникла Баштанська республіка - за назвою балки, в якій було розташоване село. Баштанська республіка назавжди увійшла в історію героїчної боротьби українського народу. А в 1928 р Полтавка була перейменована в Баштанку.

Ви завжди можете отримати якісну консультацію за телефоном гарячої лінії 0800202404 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Позика без поручителів і застави - це «Ваша Готівочка»! Ми допоможемо знизити фінансове навантаження!