Цікаве і дивовижне місто Тернопіль

9 Січень 2019

В Україні є дивовижне місто Тернопіль.

Його історія починається з 1540 р. І в цьому ж році була заснована перша церква в місті - церква Чесного Христа, або по-народному - Надставна. Це одна з найстаріших архітектурних пам'яток міста.

отделение в ТернополеТакож місто може похвалитися найстарішою будівлею зведеною в 1540-1548 рр, це - Замок, символ Тернополя.

Зараз в місті збережено близько 34 замків і замкових споруд.

А ось назва міста, як і водиться в історії зберігає в собі таємниці. За однією з версій назва міста походить від слова терен, тернового поля яке оточувало місто. Інша версія походження назви говорить про те, що місто було назване на честь великого гетьмана Яна Тарнавського, який заснував поселення і на початку воно називалося «Тарнаполем».

Довга і багата історія міста нікого не залишить байдужим. Зараз же Тернопіль славиться тим, що його центр -це суцільні пам'ятники.

Наприклад на перетині вул. Кардинала Сліпого та Січинського стоїть пам'ятник «Людині невидимці». Майже поруч встановлено пам'ятник «Сантехнікові» і «стільцю» яке шукав Остап Бендер. Ці дивовижні і незвичайні споруди привертають і заворожують жителів і туристів міста.

Також, поспішаємо повідомити вам про відкриття Відділення №2 «Ваша Готівочка».

Знайти нас легко, адже ми розташовані за адресою: вул. Київська 11, біля ринку «Київська».

Графік роботи щодня з 08-00 до 20-00

Ви можете нам зателефонувати за номером 0800 202 404