Беріть кредит на будь-які цілі.

26 Липень 2016

У кожного може виникнути ситуація, коли терміново потрібні гроші, але немає можливості взяти в борг у родичів і друзів. Кожен день ми допомагаємо людям вирішувати термінові фінансові проблеми без збору документів, без очікування в чергах і без взаємодії з банками.

Все більше набирає популярності online кредитування, у клієнтів немає необхідності відвідувати офіс. Після подачі заявки на сайті vashagotivochka. ви отримаєте гроші на особисту картку. Сучасні позичальники активно використовують нові технології та гаджети. Саме тому ми створили мобільну версію сайту, де можна заповнити заявку на позику.

Для тих, хто не має можливості оформити кредит по інтернету, завжди може отримати готівкою, звернувшись в найближчий центр кредитування «Ваша Готівочка». Так 26.07.16р. в м.Львів нами відкрито нове відділення за адресою: вул. Гетьмана Івана Мазепи, 11 (ринок «Балатон»). Відділення працює за графіком продовженого робочого дня, що створює додаткові зручності для клієнтів. Досвідчений і професійний персонал завжди готовий допомогти клієнтам у виборі оптимальних умов обслуговування та надати кваліфіковані консультації.

Info 0800 500 660