Який сусід м.Кам'янки-Дніпровської є найбільшим енергетичним комплексом?

5 Жовтень 2016

кредит на отделенииТак-так - м.Енергодар. Промисловою базою є унікальний енергетичний комплекс Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС - найбільший в Європі. Значення цих станцій величезна: енергетики Енергодара виробляють 20% усієї електроенергії України.

Місто, яке дарує нам енергію розташований на лівому березі річки Дніпро, 20км від м.Кам'янка-Дніпровська. Подібність цих міст в тому, що в обох є відділення фінансових послуг «Ваша Готівочка», відмінність - відділення м.Кам'янка-Дніпровська відкрилося в січні 2016р., а в м.Енергодар сьогодні 05.10.16.

Компанія «Ваша Готівочка» відноститься до сегменту «кредити до зарплати». Даний вид послуг призначений для покриття непередбачених, поточних, касових видатків (умовно кажучи, зарплата вже витрачена, а аванс ще не нараховано). Сьогодні постійний клієнт може отримати позику до 25 000грн.

Повага до клієнта - наша ключова цінність. Цей принцип допомагає нам утримувати лідируючі позиції. У стабільності і надійності компанії можна переконатися звернувшись і на нове відділення за адресою: м.Енергодар, вул. Українська / вул.Радянська, 37 (50 метрів від магазину «Лотос»). Режим роботи 08:00-20:00. Чекаємо Вас.

Info 0800 500 660