Наймістичніше місто на Україні.

8 Листопад 2017

З «Ваша Готівочка» українці можуть оформляти вигідні грошові позики без передоплат, комісій, страховок і навіть без застав. Щоб швидко вирішити свої фінансові питання досить прийти на відділення, зателефонувати або зайти на сайт vashagotivochka.ua.

Ми продовжуємо відкривати нові відділення в нових регіонах. Так, 08.11.17 раді зустріти Вас в м.Полтава, адреса: ул.Зіньківская, 4 (ринок «Зигіна»). Ми дбаємо про комфорт і допоможемо покрити непередбачені витрати.

Довідка

Самі паронормальні події, що відбувалися на Україні, так чи інакше, пов'язані з Полтавою. Їх описував не тільки Н.В. Гоголь, але і Леся Українка, О. С. Пушкін, А.И.Куприн ... Зараз м.Полтава - обласний центр, який потопає в зелені, славиться своєю привітністю, гостинністю, традиціями і полтавськими галушками.

Для тих, хто ще не відвідував це багатовікове місто, рекомендуємо відвідати дендропарк, Іванову гору, пам'ятник галушкам, музей «Поле Полтавської битви», будинок-музей письменника І. Котляревського, ротонду дружби народів, музей Панаса Мирного, Полтавський художній музей, драматичний театр ім.Гоголя, архітектурний ансамбль Круглої площі ...

Ми працюємо для Вас щодня:

Пн.-Нд. 08.00-20.00

З будь-яких питань телефонуйте за номером:

0800500660 (з усіх телефонів по Україні безкоштовно)