Хочете взяти кредит готівкою? Звертайтеся, допоможемо!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ті, хто хотів взяти кредит у банку, але зіткнувся з труднощами, сьогодні можуть забути про всі проблеми. «Ваша Готівочка» видає його готівкою всім бажаючим.

Чи бували у вас ситуації, коли гроші потрібні дуже терміново? У таких випадках зазвичай доводиться просити допомоги у друзів або близьких, а це не завжди зручно. Здавалося б, розвинений кредитний ринок повинен допомогти вирішити цю проблему, однак, і тут не все так просто. Незважаючи на велику кількість банків, взяти кредит готівкою у них не так просто. При першому ж зверненні доведеться доводити свою платоспроможність і піти з порожніми руками збирати документи. Повертаючись з повним пакетом, ви не можете бути впевнені, що кредит готівкою виявиться у вас в кишені: в будь-якому випадку, банк залишає за собою право відмовити без пояснення причини.

Якщо ви вже проходили цей шлях і не хочете повторень, або ж тільки шукаєте, де можна взяти кредит готівкою, зверніться до нас. Компанія «Ваша Готівочка» залишить після себе добрі враження і бажання звертатися ще.

Хто може взяти кредит готівкою?

 Не вірте тим, хто каже, що отримання позики - справа складна і кропітка. Це застарілі відомості, які сьогодні вже неактуальні. Адже крім банків, які довгий час були монополістами, сьогодні з'явилася велика кількість альтернативних кредитних організацій. Так, вони працюють з невеликими сумами. Однак, взяти кредит готівкою у них в рази простіше!

Однією з таких компаній є «Ваша Готівочка», співпраця з якою буде цікаво:

• працюючим людям, які перевищили свій бюджет на місяць;

• покупцям, які хочуть придбати річ за короткостроковою знижкою, але не мають достатньо коштів;

• студентам, яким кредит готівкою допоможе протриматися до стипендії;

• пенсіонерам, вимушеним регулярно купувати дорогі ліки, на які часто не вистачає грошей;

• і всім іншим, хто шукає, де можна взяти кредит готівкою на будь-які інші потреби.

Подати заявку і розраховувати на позитивну відповідь може будь-який громадянин України. Вся процедура займе всього кілька хвилин і дозволить в день звернення стати багатшими на запитану суму.

Кредит готівкою: чому з нами вигідно?

Кредитування в «Вашій Готівочці» дозволить заощадити два важливих ресурси: час і гроші. Той, хто вже намагався взяти кредит готівкою в банках, зрозуміє, чому час стоїть на першому місці. Після досвіду співпраці з ними, мало кому хочеться звертатися до таких установ повторно. Ще б пак! Прискіпливе опитування про місце роботи, доходи всіх членів сім'ї, майно, яке потрібно надати в заставу не може залишити позитивні емоції. Досить додати до цього необхідність принести всі можливі довідки, щоб думка про кредит більше не виникала.

Інша справа - обслуговування кредитних організацій. Для зручності користувачів і швидкості обслуговування, вони розробили рівноцінний оффлайн і онлайн сервіс. Будь-яким із способів кредит готівкою оформляється за 15 хвилин. Заповнити заявку на сайті можна цілодобово, при цьому відповідь на неї можна побачити в той ж день.

Система отримання позики дуже проста і зрозуміла кожному. Навіть той, хто намагається отримати кредит готівкою перший раз, легко розбереться з правилами.

Де можна взяти кредит готівкою в вихідний або святковий день?

У нас. «Ваша Готівочка» пропонує цілодобовий сервіс і оформляє кредит готівкою у зручний клієнту час. Ми розуміємо, що проблеми не можуть чекати початку робочого тижня і дозволяємо впоратися з ними по мірі надходження.

Щоб взяти кредит готівкою, потрібні дані паспорта і номер ідентифікаційного коду. Уважно переписавши їх в форму заявки, необхідно вказати суму і період кредитування. Остання інформація, яку потрібно буде внести - номер банківської карти, на яку будуть перераховані гроші.

Не варто хвилюватися, якщо система захоче провести верифікацію карти. Це потрібно для того, щоб переконатися, що саме ви - власник карти, і ви зараз намагаєтеся отримати кредит готівкою на неї.

При отриманні кредиту може бути використана карта Visa або Mastercard будь-якого банку. Повернення позики здійснюється з тієї ж карти, через термінал або у відділенні нашої компанії. Оплата відсотків здійснюється за кожний фактичний день користування позиковими грошима. При вирішенні повернути їх достроково, ви не будете переплачувати зайвого.

Ваша Готівочка - це чесні умови і зручний сервіс!