Кредит готівкою – приймайте зважені рішення!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Для впевненості у прийдешньому дні необхідно знати, що ніщо не перешкоджає здійсненню задумів, якщо Вам необхідний кредит, отримайте позику готівкою та не турбуйтеся про обмеження

Коли з'явилася необхідність дізнатися, де можна було б отримати кредит готівкою, скористуйтеся пропозицією від «Ваша Готівочка». Ми пропонуємо вигідні умови, які Ви обираєте, користуючися власними можливостями та бажанням.

Отримати кредит готівкою – зручно та легко

Оформлення позик – зручна можливість в обмежений період часу вирішувати будь-які питання, пов’язані із необхідність залучення додаткових джерел грошових надходжень. Наша компанія забезпечує своїх клієнтів правом взяти кредит готівкою будь-якої миті за першої необхідності. Діючи в рамках програми мікрокредитування «Ваша Готівочка» не обмежує своїх клієнтів в праві вибору та надає кредити готівкою на умовах аналогічних до безготівкових позик.

Сутність мікрокредитування – це надання коштів в тимчасове користування в обсязі, що не перевищує середнього рівня доходів українців. Саме завдяки такій системі, наші клієнти можуть взяти кредит готівкою без довготривалих перевірок. Крім того, ми не вимагаємо надавати документи, що засвідчують наявність постійного місця роботи та не перевіряємо чи оформлений клієнти офіційно.

Щоб отримати кредит готівкою достатньо зареєструватися в програмі мікрокредитування одним із запропонованих способів, це може бути онлайн реєстрація через сайт «Ваша Готівочка» або заповнення анкети клієнта безпосередньо у відділенні компанії.

Де взяти кредит готівкою при необхідності

Онлайн реєстрація здійснюється дистанційно через мережу інтернет. Після надання персональної та контактної інформації клієнту відкривається доступ до «особистого кабінету». Тут необхідно зазначити серію і номер паспорта, ввести номер ІПН та вказати реквізити карти, якщо Ви бажаєте отримати позику в безготівковій формі. Якщо ж Ви все ж таки хочете отримати кредит готівкою, Вам необхідно буде звернутися до відділення компанії і надати оригінали документів, що засвідчують Вашу особистість. При неможливості звернутися у відділення, гроші отримані на карту, можна буде зняти у будь-якому банкоматі.

Дізнатися, де можна взяти кредит готівкою та визначити місце розташування найближчого до Вас відділення «Ваша Готівочка» буде зручно на нашому сайті в розділі «контакти».

Як вже неодноразово зазначалося, клієнтом компанії «Ваша Готівочка» може стати кожен українець віком від вісімнадцяти років при оформленні безготівкової позики. Можливість взяти кредит готівкою надається клієнтам віком від двадцяти одного року. Клієнтам старше семидесяти років позики не надаються за жодних умов. Ми обслуговуємо абсолютно усі категорії населення, навіть пенсіонерів і студентів. У випадку з клієнтами, що оформленні на пенсію, для отримання коштів, додатково необхідно надати інформацію щодо серії та номеру пенсійного посвідчення.

Вигідні умови, кредити готівкою без обмежень

З умовами отримання грошової позики від «Ваша Готівочка», ми пропонуємо ознайомитися на сайт компанії, де надана детальна інформація про те, де можна взяти кредит готівкою, на яких умовах та висвітлені інші питання, пов’язані з послугами, що надає компанія.

Ми пропонуємо клієнтам отримати в тимчасове користування суму, що не перевищує семи тисяч гривень. Мінімально допустимий обсяг позики становить двісті гривень. Користуватися грошима дозволяється необмежену кількість часу за умови періодичної сплати нарахованих комісійних. Період використання коштів до першої обов’язкової виплати становить шістнадцять днів, але клієнтам компанії в жодному разі не забороняється повертати позику достроково.

Вартість кредитування становить 2% (два відсотки) від загального обсягу позики та нараховується щодоби.

Повернути кошти компанії можна в будь-якій формі, незалежно від того, яким способом ви отримали позику, готівкою чи на карту. Клієнтам дозволяється передавати необхідну для погашення суму менеджерам компанії, оформлювати банківські перекази та користуватися «особистим кабінетом» для створення заявки на списання необхідної суми з персональної картки. У випадку погашення кредиту карткою, важливо щоб це була та сама картка, на яку Ви оформили позику.

Грошові позики від «Ваша Готівочка» - зручна можливість отримати необхідні кошти швидко!