Позичити гроші – легко і не соромно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Випадок, що необхідно позичити кошти, напевно, траплявся з кожним, але ще не всі знають, що отримати гроші в «Ваша Готіовчка» не лише просто і зручно, але й цілковито безпечно

У випадку, коли Вам необхідні кошти, можна було б позичити гроші у своїх знайомих чи скористатися послугами компаній, що видають кредити під заставу. Чи варто обирати такі варіанти? Адже товариші не завжди надійні і не завжди можуть тримати особисту інформацію, що стосується проблем інших при собі, а кредитори часто-густо пропонують гроші під проценти, що змусять лишитися не лише коштів, але й іншого майна. На відміну від усіх інших варіантів, пропозиція «Ваша Готівочка» відрізняється безпечністю для клієнтів та вигідними умовами без жодних ризиків неповернення коштів. «Ваша Готівочка» місце, де можна позичити гроші без застав та поручителів.

Щоб позичити гроші не треба вносити заставу

Обираючи компанію чи установу, де позичити гроші, в першу чергу необхідно звертати увагу на умови кредитування, на їх «прозорість» та «безпечність». Зверніть увагу, що оформлення позики, коли Ви отримуєте гроші під проценти, має проводитися цілком конфіденційно. Тобто ніяка інформація про клієнта не має розголошуватися та передаватися третім особам, що має чітко регламентуватися умовами договору кредитування. Крім того, під час надання коштів у користування усі запитання про те, де Ви працюєте та яку посаду займаєте, який маєте статок та інші подібні питання мають наштовхнути Вас на думку відносно того, що кредитор не надійний.

«Ваша Готівочка» у жодному разі не цікавиться тим, де працює клієнт та ким, який у нього сімейний стан, не проводить оцінку майна та не вимагає поручительства. Коли наші клієнти подають заявки з метою позичити гроші, ми ніколи не запитуємо про причини оформлення позики та не окреслюємо сурові рамки щодо використання та повернення коштів.

Основна ідея діяльності «Ваша Готівочка» - надання зручних кредитів, що дають змогу отримати гроші під проценти без жодних ризиків та на умовах, що відповідають вимогам, побажанням та можливостям клієнта.

Отримуйте гроші під проценти без переплат

Якщо ж Ви натрапили на цю статтю, це означає, що Ви досі обираєте де можна позичити гроші на певний час. Тож зверніть увагу на безперечні привілеї, що отримують клієнти нашої компанії. Кредитування від «Ваша Готівочка» проводиться як у вигляді оформлення готівкової позики, так і онлайн. Ви можете звертатися безпосередньо до філіалів «Ваша Готівочка» або подавати заявки і мати можливість позичити гроші з будь-якого куточка країни через віддалений сервіс самостійно.

Отримати гроші під проценти на руки у розмірі 2% може кожен українець віком від 21 року. Онлайн позики доступні громадянам України вже від 18 років. Для обробки заявки нам необхідно знати лише Ваші контактні дані, інформацію про серію та номер паспорту, номер коду платника податків (ІПН) та, у випадку оформлення позики пенсіонерами, – номер пенсійного посвідчення. Незалежно від того, у якому вигляд Ви хотіли позичити гроші, готівкою чи на картку, ми можемо відкрити Вам позику у сумі до 7000 гривень. «Ваша Готівочка» працює за системою мікрокредитування та надає гроші в борг починаючи від суми в 200 гривень без застав, поручителів та перевірки кредитного статусу клієнта.

Шукаючи, де позичити гроші, звертайте увагу на умови

Єдине, що може зацікавити наших менеджерів, чи обслуговувалися Ви в «Ваша Готівочка» раніше. Якщо раніше, обираючи, де позичити гроші, Ви вже зверталися до нашої компанії, то процедура оформлення нової позики займе не більше 5 хвилин. Якщо ж Ви вперше заповнюєте анкету клієнта та подаєте заявку на кредит, ми перевіряємо Ваші реєстраційні дані на достовірність та повноцінність.

Зверніть увагу, що оформлення готівкової позики відбувається на підставі надання оригіналів документів, перерахованих вище. Онлайн кредитування допускається лише на Вашу особисту картку, яка виступає запорукою достовірності наданої інформацій. Якщо ж Ви спробуєте отримати гроші на картку, що Вам не належить, навіть на карту одного з членів родини, ми змушені будемо Вам відмовити. Реєстраційна інформація має цілком відповідати паспортним даним та даним про власника картки.

Виконавши елементарні вимоги компанії, Ви зможете отримати гроші вже через 15-20 хвилин після звернення чи то онлайн, чи то у відділення компанії та користуватися ними стільки, скільки Вам заманеться.