Позичити гроші під проценти - як отримати вигідні умови

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні позичити гроші можна в більшості випадків під проценти, але можна уникнути надмірних витрат і отримати вигідні умови. З’ясуємо, як саме!

Сьогодні позичити гроші під проценти може будь-хто. Але найпростіший інструмент — швидкі позики з оформленням онлайн — найменш відомі населенню. Про термінові кредити ходить надто багато лячних чуток. Нібито такі кредити надто дорогі і їх ніколи не можливо виплатити. Очевидно, що це нісенітниця: якби швидкі кредити неможливо було виплатити в принципі, їх би не існувало. Так, декілька окремих людей ймовірно встигли б ошукати, але оформлення кредитів з завідомо неможливими виплатами не «вижило» б як послуга на ринку. Шахрайство будь-якого роду швидко закінчується в суді, якими б невловимими не намагались здаватись зловмисники. Тож якби онлайн кредити без довідок якось шкодили людям, їх би не було.

Правильніше говорити про те, що некоректне використання швидких кредитів приносить погані наслідки у вигляді надмірних комісій. А тому ми пропонуємо розглянути цей інструмент уважніше і з’ясувати, як позичити гроші онлайн на карточку або замовити готівку, щоб отримати тільки користь і жодних переплат.

Хочу позичитигрошіпідпроценти: де простіше

Рекордну швидкість термінових кредитів пропонує компанія «Ваша Готівочка». Проста форма заявки і лише 15 хвилин на обробку одного звершення роблять наші кредити найзручнішими в Україні.

Щоб позичити гроші під проценти, потрібен лише паспорт та ІНПП-код, а якщо ви пенсіонер — то же додатково знадобиться пенсійне посвідчення. Довідка про доходи і працевлаштування, поручитель чи майно в заставу не потрібні!

Суму і час повернення кредиту ви визначаєте самостійно. Чим менший термін ви оберете, щоб позичити гроші онлайн, тим вигідніше вам буде розраховуватись. Але на випадок, якщо щось піде не так і вам не буде чим вчасно розплатитись, ми підготували «запасний» вихід. Ви зможете отримати відстрочку по кредиту, лише звернувшись до нас з таким проханням. Процедура відстрочки дозволяє уникнути комісій та переплат. Ми не проти відкласти виплату, нам просто треба знати, що ви на зв’язку.

Як позичитигроші онлайн: заповнюємо заявку 

Заповнити заявку і позичити гроші онлайн можна просто-таки у нас на сайті. Просто оберіть у відповідному полі термін і суму кредиту, а тоді натисніть кнопку «Отримати позику».

Якщо спершу відкриється форма реєстрації, радимо її заповнити. Після того у вас з’явиться на сайті особистий кабінет, де можна позичити гроші, а до поштового ящика почне надходити корисна інформація. Якщо листи вам не сподобаються, від них можна буде легко відписатись.

Якщо ж ви вже досвідчений користувач нашого сервісу, а сайт все одно пропонує форму реєстрації, значить, вам треба увійти в свій акаунт, щоб позичити гроші під проценти на те ж саме ім’я.

У вас є два варіанти, як можна отримати гроші. Найшвидший — це позичити гроші онлайн на карточку свого банку. Тільки не забудьте перевірити, щоб на карті була позначка Visa/MasterCard.Трохи повільніший спосіб, але переважний для деяких клієнтів,це кредит готівкою. Зупинимось на ньому окремо.

 

Коли і де можнапозичити срочно гроші готівкою

Якщо ви хочете позичити гроші під проценти, отримавши виплату особисто на руки, то перш ніж заповнювати заявку, вам варто зайти в розділ «Контакти» та ознайомитись там із розташуваннями та графіком роботи найближчих відділень, де можна позичити срочно гроші у борг. Коли оберете зручний варіант, можна переходити до заповнення заявки.

Так, навіть якщо ви шукаєте, де можна позичити гроші, ми все одно просимо вас надіслати нам заявку через сайт. Онлайн форма дозволить обробити ваше звернення набагато швидше і якісніше. На практиці це виявиться, наприклад, у тому, що вам не доведеться стояти у черзі.

До того ж, заявки в будь-якому разі мають бути зафіксовані на комп’ютері та введені в нашу систему. Набагато простіше заповнити форму самостійно, сидячи в улюбленому кріслі, ніж чекати, доки дані замість вас введе оператор.

Якщо ви врахуєте наші прохання і заповните заявку вдома, то її обробка разом із підготовкою коштів до видачі займуть лише 15 хвилин. Ви можете випити кави і спокійно рушати до відділення, де можна позичити срочно гроші, навіть якщо воно знаходиться прямо через дорогу від вас. За цей час ми вже встигнемо все зробили і будемо готові видати вам гроші. Тільки не забудьте документи, щоб менеджер зміг ідентифікувати вашу особистість.

До зустрічі!