Позика онлайн – послуга, доступна кожному

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 Ми пропонуємо Вам подати заявку онлайн і отримати кошти миттєво, будь-яка грошова позика до семи тисяч гривень – послуга, доступна кожному клієнту компанії

 «Ваша Готівочка» підготувала для своїх клієнтів вигідну пропозицію – позика онлайн без черг, перевірок та надання документів.

Зручна позика онлайн – жодних черг та перевірок

В рамках дії послуги «позика онлайн» ми пропонуємо українцям зареєструватися в програмі мікрокредитування та мати можливість отримати кошти на банківську картку. Це може бути карта емітована будь-якою банківською установою країни та підтверджена в розрахункових системах Visa чи MasterCard.

Після реєстрації клієнти обирають спосіб отримання коштів, це може бути позика онлайн на картку чи отримання коштів в готівковій формі. Щоб стати клієнтом «Ваша Готівочка», Ви маєте надати свої персональні та контактні дані компанії. Пройти реєстрацію можна в будь-якому відділенні «Ваша Готівочка» чи здійснити самостійно за допомогою онлайн сервісу. Незалежно від обраного Вами способу реєстрації, позика онлайн на карту банка буде опрацьована не підтверджена протягом декількох хвилин. Під персональними та контактними даними маємо на увазі – Ваші прізвище, ім’я, по-батькові, номер і серію паспорту, номер ІПН, номер мобільного телефону, дату народження. У випадку, якщо позика онлайн оформлюється особами, що вже оформлені як пенсіонери, ми просимо зазначити номер пенсійного посвідчення.

Згідно умов кредитування від «Ваша Готівочка», позика онлайн на картку може бути підтверджена кожному громадянину України, що досяг вісімнадцятиріччя, має паспорт громадянина Украйни, активовану картку будь-якого банку країни та не має заборгованостей перед «Ваша Готівочка». В той самий час, позика онлайн готівкою буде підтверджена лише клієнтам, які досягли віку в двадцять один рік та не є старшими за сімдесят років. Отримати гроші на руки можна лише після особистого візиту відділення компанії, де Ви підтвердите дійсність наданої під час реєстрації інформації, надавши оригінали вище зазначених документів.

Цілодобовий сервіс – позика онлайн на карту миттєво

Переваги кредитування від «Ваша Готівочка» полягають не лише в простоті оформлення позик, а й в толерантному відношенні компанії до своїх клієнтів. Наші менеджери та оператори в жодному випадку не цікавляться, з якої причини Вам знадобилися гроші. Крім того, позика онлайн на карту банка буде оформлена без надання довідок, що підтверджують платоспроможність та надійність клієнта.

Окрім того, що ми пропонуємо Вам на власний розсуд обирати способи реєстрації, ми також пропонуємо Вам самостійно встановлювати суму коштів, що буде надана Вам в якості кредиту та встановлювати вільний графік сплати до погашення заборгованості.

Так само як і позика онлайн, готівковий кредит може бути оформлений на будь-яку суму від двохсот до семи тисяч гривень. Період використання коштів регламентується договором кредитування відповідно до якого термін погашення необмежений за умови своєчасної сплати комісійних, що є обов’язковою та відбувається кожні шістнадцять днів. Комісійні нараховуються в залежності від суми кредиту та становлять 2% від загальної суми боргу.

Миттєва позика онлайн, готівкою – обирайте самі

Для того, щоб зрозуміти як саме відбувається погашення заборгованості, варто розглянути елементарний приклад та запропонувати варіанти розвитку ситуації. Припустимо, що Вам була відкрита позика онлайн готівкою на максимальний термін в шістнадцять днів. Це означає, що Ви маєте змогу погасити кредит та розрахуватися з компанією будь-якої миті, але у випадку неспроможності повністю повернути кошти з урахуванням суми комісійних, через шістнадцять днів Ви будете зобов’язані сплатити хоча б повну суму відсотків за позику, а період коштів буде подовжено без нарахування штрафних санкцій та пені. Таким чином при періодичній та своєчасній сплаті комісійних Ви можете користуватися наданими грошима необмежений період часу до повного погашення заборгованості.

Щодо способів розрахунку з компанією, Ви можете скористатися можливістю дистанційного обслуговування та створити заявку на списання коштів з Вашої картки через «особистий кабінет» клієнта, можете оформити банківську операцію. Перерахунку коштів на рахунок компанії або передати необхідну суму у готівковій формі менеджерам в будь-якому відділенні компанії.