Позика грошей під відсотки без переплат

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли не вистачає грошей, звертаються до «Ваша Готівочка», лише нашим клієнтам доступна позика під мінімальні відсотки на виключно вигідних умовах

Чи можлива позика грошей під відсотки на вигідних умовах? Звичайно, що можлива. Більше того, в «Ваша Готівочка» клієнти самостійно встановлюють умови кредитування на кожному етапі співпраці.

Доступна позика грошей під відсотки без переплат

Перше питання, яке необхідно розглянути, – чи можлива позика грошей без банку та чи законно це. Кредитування в небанківських установах – цілком законна процедура, оскільки учасниками фінансового ринку можуть бути різні організації, що отримали ліцензію на відповідну діяльність. «Ваша Готівочка» виступає на фінансовому ринку України як мікрокредитуюча компанія, де може позичити гроші кожен українець.

Мікрокредитування –це позика грошей без банку, а це означає – без довідок про доходи, запитів на місце роботи, перевірок кредитної історії та інших проблем. В подібній ситуації найвагомішою перевагою є простота оформлення кредиту.

Наступна проблема – запити потенційних клієнтів чи може бути позика грошей під відсотки з нульовою ставкою? Якщо Вам запропонували гроші і в договорі кредитування мова не іде про відсоткову ставку – будьте обережними! Чи при погашенні позики виявиться, що комісійні будуть вдвічі перевищувати суму кредиту, чи Вам запропонують закласти майно.

Саме позика грошей під відсотки робить кредит звичайною послугою платою за яку і є комісійні. Звідси можна зробити висновок, що в пошуках найбільш вигідних умов кредитування не варто забувати про безпеку і погоджуватися на сумнівні пропозиції.

Швидка позика грошей без банку

Коли «Ваша Готівочка» пропонує свої клієнтам позичити гроші на вигідних умовах, йдеться про вибір суми коштів, що будуть надані та періоду їх використання. Також, ми пропонуємо Вам обирати, де пройти реєстрацію, як оформити заявку та в якій формі отримати кредит.

Це може бути позика грошей на картку або готівкою до 7000 грн при терміні використання в шістнадцять днів. При ставці в 2% та сплаті комісії кожні шістнадцять днів фактичного використання кредиту, позика грошей може бути подовжена на необмежений термін.

Жоден фактор не впливає на те, в якому обсязі ми надаємо кредити на який термін, усе залежить від рішення та бажання клієнтів. Лише Ваш вік має значення при обробці заявки в залежності від того чи оформлюється позика грошей на картку, чи готівкою. Безготівкові кредит підтверджуються клієнтам, починаючи з 18 років, а готівкові – з 21 року. У випадку звернення клієнтів, вік яких становить 70 років, ми не надаємо грошей в жодній формі через законодавчі обмеження.

Як позичити гроші вигідно?

Щодо вибору місця, форми та способу реєстрації, то позика грошей під відсотки може буде оформлена як в одному з відділень компанії, що представлені по всій Україні, так і через інтернет сервіс в режимі онлайн. Наші філіали обслуговують клієнтів щоденно, працюючи з восьмої ранку до восьмої вечора навіть у офіційні святкові та державні вихідні дні.

У відділеннях можна пройти реєстрацію як на готівкову позику, так і на безготівковий переказ. Щоб одразу отримати кошти, радимо Вам взяти із собою паспорт та ІПН в оригіналі. Реєстрація в режимі онлайн дає змогу отримати миттєвий переказ коштів на картку.

Так само як і відкрити кредит, погасити позику можна будь-яким зручним способом, навіть не відвідуючи відділення компанії.

Можливість обирати форми співпраці і умови кредитування робить сервіс «Ваша Готівочка» зручним для клієнтів із самими нестандартними вимогами. З нами позика грошей буде швидкою, зручною та безпечною.