Позика грошей - просте рішення для складних ситуацій

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо вам необхідна позика, варто розглянути онлайн замовлення грошей на картку. Це рішення підходить навіть тоді, коли всі інші не спрацювали!

Будь-яка людинаможеопинитись в ситуації, коли її дуже потрібно, щоб хтось допоміг фінансово. Тут буде дуже доречною позика грошей: хтось обирає варіант позичити у друзів, хтось бере в банку. Але існує і третій варіант, про який відомо не всім. Це термінова позика грошей без банкумоментальний кредит, який видає спеціалізована організація. В Україні такі послуги надає проект «Ваша Готівочка».

Ви можете отримати кошти вже за чверть години, а все, що для цього необхідно, це заповнити просту заявку на сайті. Ви маєте змогу позичити гроші на свою банківську картку або ж забрати в зручному для вас відділенні компанії. Ознайомитись зі розташуванням відділень можна в розділі «Контакти».

Термінова позика грошей без довідки: реальність чи міф

А тепер перейдемо до вивчення того, як саме видається моментальна позика грошей і які документи знадобляться для оформлення такого кредиту.

Список потрібних документів зовсім невеликий:

  • паспорт України
  • код ІНПП
  • посвідчення пенсіонера (якщо ви вже маєте цей статус).

Довідка про доходи не потрібна, це правда. Також вам не доведеться шукати поручителя або надавати майно в якості застави. Ще одна приємна новина: позика грошей підвідсотки не стане для вас закритим шляхом через проблеми в кредитній історії. Всі мають право на помилки, і наша компанія не хоче залишати вас без допомоги просто через те, що колись у минулому ви не змогли прорахувати якісь нюанси виплат.

Такі приємні умови — результат ретельно продуманої стратегії. Ми обмежили максимальний розмір кредитів і термін повернення. Таким чином, навіть якщо хтось з клієнтів не зміг заплатити вчасно, наша внутрішня економіка не страждає суттєво. А щоб і для вас такі затримки не мали поганих наслідків (щоб позика грошей без банку не мала великих відсотків), було розроблено процедуру відстрочених виплат. Якщо у вас є отримана позика грошей, а повернути її вчасно ви не можете, зверніться до нас, щоб ми могли оформити для вас відстрочку.

Швидка позика грошей підвідсотки: оформлюємо для себе

Тепер перейдемо до обговорення того, яким же чином оформлюється позика грошей на картку і замовлення готівки. 

Обидва варіанти мають одну і ту ж форму заявки. Вам слід заповнити її на сайті. Так, навіть при замовленні готівкового кредиту ми радимо скористатись онлайн формою заявки: це допоможе отримати гроші набагато швидше і без жодних черг. Процедура проста.

  1. Відкрийте сайт «Ваша Готівочка».
  2. Позначте сумму, на яку потрібна позика грошей, та строк кредиту.
  3. Заповніть заявку і зачекайте 15 хвилин, доки її буде оброблено.

Якщо ваш вибір — позика грошей на картку, переконайтесь, що вона має логотип Visa/MasterCard. Емітентом картки може бути будь-який український банк.

Як позичити гроші без відмови, якщо немає офіційної роботи

Одна з проблем сучасної України полягає в тому, що величезна кількість жилетів країни отримують прибутки в «сірій» зоні. Це люди, які або не працевлаштовані офіційно, або ж просто мають неофіційні додаткові прибутки, які ніяк не відображаються в довідці про доходи. За останніми даними, така ситуація прослідковується більше ніж у половини населення. Отже, всі ці люди майже гарантовано отримають у банку відмову в кредиті, позика грошей підвідсотки їм була б недоступна, якби не наша спрощена система. 

Ви вже знаєте, що компанія «Ваша Готівочка» прагне знизити відсоток відмов, наскільки це можливо. Єдині відмови, які ми пітримуємо, це відмови шахраям. Доволі багато нечесних громадян намагаються під вигаданими іменами позичитигроші, які, звісно ж, не збираються повертати. Тому ми ввели процедуру перевірки. Всі заявки, що потрапляють до нашої системи, аналізуються комп’ютером. Якщо він визначить, що інформація про позичальника неправдива, файл буде заблоковано.

На жаль, іноді під таке блокування потрапляють і звичайні заявки порядних клієнтів. А саме, комп’ютер блокує звернення, в яких користувач припустився помилок. Сюди ж можна включити одруки. Тож ми радимо вам бути уважними при заповнені форм. А якщо така прикрість вже сталась, і вашу заявку заблоковано, ви можете просто заповнити нову заявку. Якщо ви впевнені, що помилок не було, а звернення все одно не проходить, зателефонуйте в службу підтримки.

Будемо чекати на вас!