Позика грошей без банку стала більш вигідною та надійною

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи можлива позика грошей без участі банку, без застав та передплат? Звичайно можлива, якщо Ви звернулися за послугами до «Ваша Готівочка». Ми завжди відкриті для наших клієнтів

Кредит чи позика грошей асоціюється у Вас лише із банківськими установами, підготовкою довідок, безкінечними чергами та роздратованими менеджерами? Настав час змінювати стереотипи та дозволити собі вільно обирати, де позичити гроші на особисті цілі. В «Ваша Готівочка» першокласний сервіс – це не додаткова послуга, а буденність.

Вигідна позика грошей без банку для наших клієнтів

Насправді, позика грошей без банку – це не новий вид послуг, а проста річ, якою можуть користуватися українці вже не перший рік. Якщо звернутися до історії, то самі по собі кредитні відносини виникли ще до того, як люди винайшли гроші. Всі знають про бартер, який в різні часи давав змогу обмінюватися цінностями, товарами. Згодом і самі гроші стали товаром, тож кредитування – це ні що інше, як надання майна кредитора кредитоотримувачи у використання.

Знову ж таки, позика грошей без банку – це заклад майна, як наприклад, у ломбард. Це може бути спекулятивний перепродаже речей. Розуміння залежить від того, з якого боку поглянути на питання. «Ваша Готівочка» пропонує Вам розглянути дану послугу як альтернативний вид кредитування, скориставшись пропозицією позичити гроші на вигідних та абсолютно прозорих умовах.

Насправді банки вже давно стали проблемою для українців, оскільки вони не здатні забезпечити високий рівень сервісу та запропонувати своїм клієнтам прийнятні умови співпраці. Ті установи, що пропонують більш-менш вигідні кредити, значно заощаджують на розвитку сервісу. Можливий варіант, що клієнтам пропонується позика грошей під відсотки, що на момент повернення кредиту досягають суми самої позики. Як обрати того кредитора, у якого буде і вигідно, і зручно обслуговуватися, де позика грошей буде найбільш безпечною? Там, де Вам готові дати відповідь на усі питання одразу ж при першому зверненні.

Миттєва позика грошей без довідок

«Ваша Готівочка» – це позика грошей без банку, можливість зареєструватися будь-якої миті, коли це зручно без черг, довідок. Також це позика грошей під відсотки, які залежать лише від того, в якій сумі Вами був оформлений кредит. Саме клієнт обирає скільки грошей отримати, встановлюючи суму кредиту, зважаючи на власні потреби та бажання. «Ваша Готівочка» – це ще й унікальна можливість зареєструватися онлайн, де Вам це зручно після чого позика грошей на картку стане дійсною за лічені хвилини.

Зареєструватися в програмі мікрокредитування має змогу кожен українець, що досяг вісімнадцятиріччя. Якщо у Вас є карта банку, саме оформлена на Вас, якщо Вона підтримує роботу із платіжними системами Visa чи то MasterCard, ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію не лише у відділення компанії, але й скористатися віддаленим сервісом. Дистанційна реєстрація дає змогу нашим клієнтам отримати доступ до усіх послуг компанії та користатися кредитними коштами без жодних обмежень, навіть, якщо Ви жодного разу не відвідали відділення компанії. Умови, на яких надається позика грошей на карту, нічим не відрізняються від готівкового кредитування.

Можливість позичити гроші на вигідних умовах

Одна з найвагоміших переваг кредитування в «Ваша Готівочка» – це можливість не лише обирати суму позики, але й вільно користатися грошима необмежений час до їх повернення. Таким чином, позика грошей без банку стає абсолютно вигідною для наших клієнтів. Щоб зорієнтуватися із тим, яку суму Вам взяти, спираючись на суму грошей, що необхідно повернути при погашенні заборгованості, ми пропонуємо Вам скористатися нашим калькулятором кредитів. Даний сервіс розміщений на головній сторінці нашого сайту. Просто зазначте ту суму коштів, що плануєте отримати та вкажіть термін використання позики у днях. Це може бути будь-який період від 24-х годин. Сума до повернення розраховується на основі суми комісійних. Відсоткова ставка обчислюється в 2%.

При тривалому використанні коштів, клієнт має кожні шістнадцять днів сплачувати відсотки по кредиту та подовжувати період його використання просто інформуючи компанію про своє рішення. Жодних додаткових платежів та комісійних зборів за адміністрування рахунку з клієнтів не стягується. Так само і не нараховується пеня за дострокове погашення позики.

Бажання клієнтів – завжди закон для «Ваша Готівочка». Отримуйте гроші на руки чи переводом на картку та ні в чому собі не відмовляйте.