Подати заявку на кредит готівкою онлайн: гід по отриманню позики

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Хочете подати заявку на кредит і отримати гроші? Виберіть для цього «Вашу Готівочку», звернувшись до неї онлайн через офіційний сайт.

Ніхто з нас не застрахований від складнощів і надзвичайних подій. Здавалося б, все стабільно, зарплати худо-бідно вистачає і ніщо не віщує неприємностей. Однак, якщо немає накопичень на «чорний день», завжди є ризик. Досить затримати зарплату на фірмі, і ретельно спланований бюджет розлазиться по швах. В цьому випадку потрібно не втрачати час і подати заявку на кредит готівкою онлайн: це найшвидший спосіб поповнити гаманець.

Як це зробити? Звернутися до мікрокредітної компанії. Якої? Це питання кожен вирішує для себе індивідуально. Але якщо ви хочете гарантовано отримати якісне обслуговування, виберіть «Вашу Готівочку». Для неї кредит онлайн готівкою терміново - це звичний запит користувачів.

Чому зручніше подати заявку на кредит готівкою онлайн?

Багато консервативно налаштованих користувачів звикли, що всі фінансові операції проводяться під чуйним керівництвом менеджерів. Однак, такий підхід зазвичай супроводжується не дуже зручними моментами, серед яких:

• Черги. Якщо ви звертаєтеся до відділення банку, а не оформляєте кредит готівкою онлайн, ви повинні бути готові до того, що будете не єдиним прохачем. А так як кількість працівників обмежена, вам доведеться почекати, поки обслужать тих, хто прийшов раніше;

• Бюрократія. Це біч сучасного суспільства, жертвою якого стали багато позичальників. Щоб отримати право на позикові гроші, потрібно не тільки підписати багатосторінкові договори, а й принести додатковими довідки, які вкажуть на вашу платоспроможність. Якщо ж подати заявку на кредит готівкою онлайн, робити цього не доведеться;

• Незручний сервіс. Щоб домовитися з банком, потрібно потрапити на прийом до менеджера. Зробити це можна виключно з 9 до 18ти, тільки в будні дні. Це незручно, якщо позичальник сам працює і не може відпроситися з роботи. У цьому випадку кредит готівкою онлайн - найоптимальніший варіант.

Як оформляється кредит готівкою онлайн?

Це елементарна процедура, яка здивує всіх, хто раніше позичав гроші виключно в банку. Щоб скористатися такою послугою, не потрібно навіть виходити з власного будинку: подати заявку на кредит готівкою онлайн можна, не встаючи з дивана.

Послідовність дій буде виглядати наступним чином:

  • Використати кнопку реєстрації, щоб відкрилася форма для заповнення;
  • Вписати все, що потрібно, щоб кредит онлайн готівкою міг бути перерахований прохачеві: ім'я, адреса, номер паспорта і числа коду ІПН;
  • Скористатися кредитним калькулятором, щоб остаточно переконатися, що сума відсотків буде прийнятною і позичальник зможе погасити тіло кредиту і плату за користування;
  • Використати другу форму сайту, щоб подати заявку на кредит готівкою онлайн, і чекати відповіді від компанії.

Всі дії прості і інтуїтивно зрозумілі. Тут складно заплутатися і зробити помилку. Головне, потрібно стежити за правильністю введення особистих даних.

Кредит онлайн готівкою терміново: скільки можна отримати?

Всі компанії пропонують різні суми, однак, якщо ви хочете взяти невеликий позику, краще вибирати компанію, яка працює в неширокому грошовому діапазоні. Так, у «Вашій Готівочці» можна одержати не більше 7000 грн. Це оптимальна сума для споживчої позики, яка не зробить серйозного навантаження на особистий бюджет позичальника. Оформляючи кредит онлайн готівкою терміново на максимальну суму, варто врахувати, що бажано не розтягувати кредитний період: це дозволить уникнути високих процентних нарахувань.

Мінімальна сума кредитування становить всього 200 гривень. Важко уявити банк, який погодитися проводити складну процедуру з такою сумою. У «Вашій Готівочці» все реально, а користуватися грошима можна навіть одну добу.

Отримуючи кредит онлайн готівкою, варто пам'ятати, що послуга доступна виключно повнолітнім громадянам України. Обмеження цілком розумне, так як молоді люди ще не можуть правильно розпорядитися грошима і можуть потрапити в неприємності. Самий крайній вік, до якого можна стати клієнтом компанії, становить 70 років. Це дає надію пенсіонерам, з якими не хочуть зв'язуватися багато кредитних фірми.

Таким чином, «Ваша Готівочка» - це краща компанія, яка може стати надійним помічником для кожного громадянина країни!