Оформлюємо кредит готівкою - гроші за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

З цього матеріалу ви дізнаєте, як працює послуга кредит онлайн — готівкою або на картку вашого банку. Стаття написана спеціально для наших клієнтів, і ми розкриваємо в ній усі внутрішні нюанси компанії щодо оформлення кредитів, щоб ви могли скористатись всіма своїми перевагами.

Економічна ситуація змушує багатьох українців перейматись фінансовими питаннями. З роботою зараз виникають труднощі, зарплати інколи затримують, ціни та тарифи зростають, курс постійно змінюється. Особливо слід підкреслити те, що в таких умовах опинились всі, тож ви ніколи не впевнені, що в разі необхідності навіть найближчий друг вас підтримає і позичить грошей. Він може і хотів би, та буває так, що сімейний бюджет розписаний до останньої гривні.

І в таких ситуаціях людина починає розглядати можливості кредитування. Всі знають про банківські кредити і про те, як складно їх отримати. Сьогодні ми хочемо познайомити вас із більш сучасною послугою. Це швидкий кредит готівкою, який можна оформити всього за 15 хвилин! З документів вам знадобиться лише внутрішній паспорт України та ідентифікаційний код (номер платника податків). Жодних довідок про доходи, записів з роботи, послуг юристів тощо.

Терміновий кредит готівкою в Україні: про послугу

Пропонуємо ознайомитись з послугою кредит готівкою онлайн більш детально. Як можна взяти онлайн кредит готівкою, це ж звучить як нонсенс? Насправді, звісно ж, онлайн відбувається лише реєстрація та обробка заявки. Забрати свої гроші ви зможете в зручному для вас відділенні компанії Ваша Готівочка. Актуальна карта розташування відділень знаходиться на сайті, в розділі «Контакти».

Послуга швидкікредитиготівкою онлайн орієнтована насамперед на реальних людей з їхніми особистими потребами. Ми видаємо максимально прості та швидкісні кредити в межах 7000 гривень. Термін повернення зараз складає 16 днів (або менше), але включає в себе можливість продовження — без комісії. Звісно, такі умови можуть бути не надто зручними для тих, кому потрібен великий кредит для бізнесу, для придбання нерухомості. Але на сьогодні ми зосередились саме на невеличких кредитах фізичним особам, яким складно взяти позику у банку.

Як отримати кредит готівкою онлайн за 15 хвилин

Так, ми дійсно видаємо кредити лише за чверть години. Це стосується і тих, хто хоче взяти кредит готівкою на картку, і для бажаючих отримати кредит готівкою на руки.

Щоб взяти кредит готівкою онлайнабо переказ на картку, вам слід виконати декілька простих кроків.

  1. Зайдіть на сайт компанії Ваша Готівочка (на головну сторінку).
  2. Оберіть там суму, яка вас цікавить.
  3. Визначтесь зі зручним терміном повернення (не забувайте, що його можна продовжувати).
  4. Заповніть заявку, в якій вкажіть, хочете ви забрати кредит готівкою чи отримати на картку.
  5. Зачекайте 15 хвилин.

Ми обробимо заявку та одразу ж переведемо вам гроші або запросимо до відділення, щоб передати їх вам особисто.

Зверніть увагу, що ми видаємо кредит готівкою без довідок, тож вам не знадобляться додаткові документи ні вдома, ні в нашому офісі. Лише пенсіонерів ми просимо підготувати окрім паспорта та ІНПП ще своє пенсійне посвідчення.

Взяти кредит готівкою на картку чи готівкою: як простіше

Оскільки ми працюємо вже не перший день, то знаємо, що більшість людей зараз думає, що є один простіший спосіб оформити позику. Комусь звичніше буде взяти кредит готівкою на картку через заявку на сайті, а хтось думає, що краще прийти у відділення і оформити все там. Насправді процедура одна. Ви оформлюєте заявку, спершу вона проходить автоматичну перевірку комп’ютером, потім переходить до нашого співробітника, і вже людина підтверджує переказ або готує ваш кредит готівкою онлайн до видачі.

Навіть якщо ви хочете отримати гроші на руки, ми просимо вас заповнити заявку на комп’ютері. Для тих, кому складно це зробити, у нас працює професійна служба підтримки, готова відповідати на всі ваші запитання. Комп’ютерна перевірка допомагає нам зробити все швидко і уникнути черг. А ще в систему вбудовано захист від шахраїв, тож, будьте ласкаві, зосередьтесь при заповненні заявки, щоб програма не знайшла у вашому файлі помилок і не заблокувала його.

Насправді отримати кредит готівкою без довідок дуже просто і доступно кожній людині. Ми спростили все, що тільки могли, щоб ви не витрачали свій особистий час, розбираючись в нюансах та деталях. Просто заходьте на сайт, заповнюйте просту заявку та отримуйте свої гроші. 15 хвилин — і проблеми вирішено.

Раді бути на вашому боці!