Оформити кредит онлайн в Україні з «Вашою Готівочкою» ви можете без проблем!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В наші дні оформити кредит - не проблема. Якісне онлайн обслуговування дозволяє зробити це в Україні в будь-який час.

Можна з упевненістю сказати, що з кредитами сьогодні знайомий кожен третій громадянин країни. Хтось брав споживчі позики, для когось потрібні були гроші на розвиток бізнесу, багато зв'язувалися з іпотекою або автопозиками. І кожен раз потрібно було серйозно підготуватися до цієї процедури: взяти довідки з роботи, підтвердити дохід, іноді - подбати про заставу. Той, хто не міг виконати ці умови, оформити кредит теж не мав можливості.

Щоб отримати велику суму в банку і сьогодні потрібно діяти за тією ж схемою. А ось оформити кредит онлайн в Україні невеликого розміру можна набагато простіше. Для цього існує «Ваша Готівочка», яка пропонує послуги мікрокредитування.

Оформити кредит онлайн в Україні: розбираємося з особливостями процесу

Різниця між звичайними позиками і мікрокредитами стає видною відразу ж, як тільки ви почнете вивчати нюанси. Кожен з цих фінансових інструментів може послужити хорошу службу в певних ситуаціях, проте, якщо оформити кредит онлайн потрібно на невеликий термін, і вам потрібна маленька сума, краще скористатися останнім варіантом. Він стане в нагоді у випадках:

• коли потрібно поповнити бюджет, щоб дочекатися зарплати;

• коли оформити кредит потрібно для термінової покупки ліків;

• якщо планується невелика подорож, але в даний момент на неї не вистачає грошей;

• коли оформити кредит онлайн - це єдиний спосіб вчасно оплатити комунальні послуги, тощо.

Мікрокредити не мають цільового призначення, а тому ви маєте право розпоряджатися ними на свій розсуд.

Для багатьох дуже важливо, щоб можна було оформити кредит без довідки про доходи, так як не всі позичальники працюють офіційно. «Ваша Готівочка» надає таку можливість для кожного свого клієнта.

Як оформити кредит онлайн?

Самостійне оформлення кредиту через інтернет - це зручна послуга, якою пропонує скористатися «Ваша Готівочка». Прийнявши її умови, ви отримаєте особистий кабінет, через який в будь-який час зможете здійснювати операції. Для цього потрібно лише:

• перейти на сайт компанії, скориставшись пошуковою системою;

• пройти реєстрацію, яка дає можливість оформити кредит онлайн в Україні авторизованому користувачеві;

• заповнити форму заявки, вказавши необхідну суму і період кредитування;

• дочекатися відповіді компанії, яка прийде через 15 хвилин і отримати гроші на карту.

Дуже важливо при реєстрації вказувати свої реальні дані. Це стане гарантією того, що ви зможете без проблем оформити кредит онлайн без довідки про доходи і не отримаєте відмови.

Не варто боятися також, що особиста інформація може потрапити в руки зловмисників. Вона не тільки захищена вашим особистим паролем, а й охороняється системою безпеки сайту. Вибираючи «Вашу Готівочку», щоб оформити кредит онлайн, ви отримуєте надійного і чесного партнера.

Які підводні камені можуть бути при бажанні оформити кредит онлайн без довідки про доходи?

Вимога документів про платоспроможність клієнта - це своєрідна страховка, яку отримує кредитор. Таким чином він переконується, що потенційний позичальник працює і його зарплати досить, щоб покрити борг. Однак це не може захистити від нечесних кієнтів, а тому часто просто ускладнює процедуру.

Саме тому «Ваша Готівочка» відмовилася від додаткових гарантій і дозволила своїм клієнтам оформити кредит онлайн в Україні на спрощених умовах. Це дозволило їй завоювати репутацію однієї з найбільш лояльних компаній і привернуло увагу позичальників.

Цілком природно, що за таких умов не можна отримати велику суму в кілька сотень тисяч гривень. Однак, оформити кредит онлайн на 7000 гривень - цілком реально. Головне, щоб ви попередньо прорахували свої можливості і змогли погасити всю суму в кінці кредитного періоду.

Допомогти в цьому може кредитний калькулятор, встановлений на сайті компанії. З його допомогою ви легко дізнаєтесь, який відсоток по кредиту буде через 2, 5 або 10 днів. Зменшивши суму або період, ви знизите і процентні виплати.

Зверніться в «Вашу Готівочку» і переконайтеся, наскільки легко сьогодні оформити кредит онлайн в Україні і як просто зробити це прямо зі свого дому! Використовуйте цю можливість у будь-якій ситуації і забудьте про грошові проблеми.