Оформити кредит онлайн — найпростіший спосіб отримати гроші

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вивчаємо, як оформити готівковий або безготівковий кредит онлайн: алгоритм, список документів, важливі нюанси та додаткові можливості.

Ринок кредитування розвивається не менш стрімко, ніж увесь на світ. Однак багато клієнтів і досі не знають про нові послуги, тож продовжують користуватись більш консервативними видами позик: банківськими кредитами, дружніми позиками, — не знаючи, що можна оформити кредит онлайн так швидко, що попередні покоління про таке й не мріяли.

Так, у деяких ситуаціях ці кредити підходять оптимально, але в інших — вони змушують вас марнувати час та інші ресурси. Щоб зробити дійсно зважений вибір послуги кредитування, важливо знати всі можливості, які надає вам ринок. І зараз ми детальніше розглянемо кредити онлайн. 

Що таке і як оформити кредит онлайн: інструкція для користувача

Кредити онлайн — це вид позики, при якій клієнт може оформити кредит онлайн в Україні, через форму на сайті. Після того гроші відправляються переказом на картку позичальника або ж видаються йому на руки у відділенні компанії.

Які потрібні документи, якщо я хочу взяти позику онлайн

Щоб оформити кредит онлайн на своє ім’я, вам слід підготувати:

  • паспорт (звичайний внутрішній паспорт, котрий має кожен українець);
  • номер ІНПП (або, як його ще називають, ідентифікаційний код);
  • пенсійне посвідчення (звісно, якщо ви вже вийшли на пенсію).

Жодних інших документів у вас вимагати не будуть. У нас ви можете оформити кредит онлайн без довідки про доходи, без права власності на майно (ми не беремо нічого в заставу), без поручительства, без документів про працевлаштування.

Інструкція із заповнення заявки

Щоб оформити заявку на кредит онлайн, вам необхідно виконати три прості дії.

  1. Введіть в спеціальну форму на сайті «Ваша Готівочка» суму та термін бажаного онлайн кредиту.
  2. Натисніть «Отримати позику».  
  3. Заповніть заявку на отримання кредиту (вона з’явиться перед вами).

Якщо ви бажаєте забрати кошти у вигляді готівки, то перед заповненням заявки вам слід відвідати розділ «Контакти» і визначитись з адресою відділення. Одразу ознайомтесь з режимом роботи: він відрізняється у різних офісів.

Увага! Не забудьте взяти до відділення документи, що посвідчують особу (ті, що були наведені вище), без них менеджер не зможе віддати вам підготовану суму.

Якщо ви вирішили оформити кредит на карту, потрібно вказати реквізити картки. Вимоги до картки будуть наведені нижче.

Як оформити кредит онлайн без довідки про доходи та без відмови

Компанія «Ваша Готівочка» не реагує відмовами та «відписками». Ми допомагаємо навіть тим клієнтам, котрі мають погану кредитну історію. Однак у нас можливі технічні відмови. Наша якість роботи багато в чому базується на технологіях, а вони потребують певних стандартів. Тому ми наводимо декілька вимог, щоб ви могли оформити кредит онлайн в Україні без проблем.

Яку картку слід використовувати для замовлення грошей 

Щоб по вашій картці пройшов переказ, переконайтесь, що картка:

  • обслуговується будь-яким з українських банків або українською (це важливо!) філією міжнародного банку; 
  • дійсна (термін дії ви знайдете безпосередньо на самій карті);
  • має логотип провідної платіжної системи — Visa або MasterCard.

Як правильно заповнити заявку

Щоб оформити кредит онлайн, важливо також правильно заповнити заявку. Перед відправкою переконайтесь, що дані не мають помилок та одруків. Це потрібно для того, щоб комп’ютер випадково не позначив інформацію як недостовірну. Файли, дані в яких визначені як неправдиві, не можуть проходити подальшу обробку нашим комп’ютером.

Навіщо потрібна реєстраційна форма

Якщо ви новий клієнт, то щоб оформити кредит, вам слід спершу заповнити форму реєстрації. Вона відкриє для вас персональний кабінет, де можна буде відслідковувати статус ваших кредитів. Якщо у вас вже є такий кабінет на сайті «Ваша Готівочка», а система знову виводить на монітор реєстраційну форму, значить, потрібно авторизуватись на сайті.

Чому оформити кредит онлайн в Україні найвигідніше у нас

Наостанок скажемо декілька слів про додаткові можливості, котрі надає своїм клієнтам проект «Ваша Готівочка».

Найшвидше обслуговування в Україні

Ми обробляємо заявки і переказуємо/готуємо до видачі гроші лише за якісь там 15 хвилин. Це найшвидший результат в країні, ніхто не пропонує настільки швидких позик. Не має значення, вирішили ви оформити кредит на картку чи забрати готівку. Наш термін — 15 хвилин.

Можливість продовжити термін кредиту

Ми завчасно попіклувались про ті ситуації, коли у клієнта труднощі. Якщо ви вирішите оформити кредит онлайн, а потім виникне ситуація, коли ви не зможете виплатити позику вчасно, вам не доведеться думати, що із цим робити. Ви зможете просто звернутись до нас, щоб оформити відстрочку по кредиту. Це дозволить вам обмежити зростання боргу і не переплачувати. Відстрочку можна використовувати не один раз!

Тепер ви знаєте, що таке термінові позики та де оформити кредит онлайн без довідки про доходи максимально швидко. На додаткові запитання відповість наша служба підтримки. Чекаємо на вас!

Українська