Отримати кредит готівкою – стандартна пропозиція від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми постійно нагадує нашим клієнтам, що отримати грошову позику – не складно, наша компанія пропонує оформити заявку та взяти миттєвий кредит готівкою або у вигляді переказу на карту

Вважаєте, що отримати кредит готівкою можна лише в банку після тривалих перевірок та надання купи довідок? «Ваша Готівочка» - місце, де можна взяти кредит готівкою чи оформити грошовий переказ на карту без жодних проблем.

Як отримати кредит готівкою на вигідних умовах

Можна уявити безліч життєвих ситуацій, що спонукають шукати, де можна взяти кредит готівкою або знайти гроші в іншому виді, наприклад, безготівкового переказу на картку. Звичайно, було б простіше звернутися до надійного товариша та попросити у нього в борг або мати схованку, де завжди є на чорний день. І добре, коли є така схованка чи товариш, що завжди допоможуть в скрутному становищі і забезпечать необхідну суму. А як бути тим, хто не має інших варіантів окрім кредитування.

На відміну від більшості кредитуючих організацій, «Ваша Готівочка» підготувала спеціальні умови, які дозволяють отримати кредит готівкою без жодних ризиків та з максимальною вигодою для клієнта.

Швидко і зручно, кредит готівкою та миттєві перекази

Перше, на чому необхідно зауважити, - відсутність довготривалого етапу перевірки, що потребує від клієнта збору та надання довідок з місця роботи про офіційне працевлаштування та середній рівень заробітку. Відсутність етапу оцінки кредитоспроможності, який є обов’язковим у випадку, коли Ви звернетеся до банку, щоб отримати кредит готівкою на особисті цілі.

І нарешті, гнучкі та адаптивні умови, на яких можна взяти кредит готівкою або на карту, що клієнти обирають і встановлюють самостійно. Відповідно до умов мікрокредитування від «Ваша Готівочка», ми пропонуємо клієнтам самостійно встановити суми позики, обравши її відповідно до особистих можливостей і потреб, керуючись запропонованими рамками від двохсот до семи тисяч гривень. Крім того, клієнти компанії мають змогу обрати термін, протягом якого будуть використовувати наданий кредит готівкою при базовому періоді в шістнадцять днів. Це означає, що погасити заборгованість можна будь-якої миті, коли Вам це буде зручно, але кожні шістнадцять днів необхідно сплачувати суму комісійних, що нараховується на суму загального боргу в розмірі двох відсотків щоденно.

Єдина різниця, що може вплинути на Ваш вибір, коли буде оформлюватися кредит готівкою чи безготівкова позика – можливість дистанційної реєстрації та вікові обмеження.

Стати учасником програми мікрокредитування та взяти кредит готівкою може кожен українець віком від двадцяти одного до семидесяти років за умови наявності документів громадянина України та особистої присутності під час оформлення заявки на позику. Альтернативою, що дозволяєте відмовитися від присутності у відділенні компанії та провести оформлення позики будь-якої зручної миті, – дистанційна реєстрація за допомогою інтернет сервісу. В такому випадку клієнт не зможе отримати кредит готівкою, але має право подати заявку на безготівковий переказ, що доступний громадянам України не молодшим за вісімнадцять років.

Коли взяти кредит готівкою не складно і зручно

Існує безліч варіантів, як саме буде оформлена позика і не менше способів розрахуватися з компанією за наданий кредит готівкою чи у вигляді переказу на картку.

Ми вже згадували, що оформити заявку можна дистанційно, заповнивши анкету клієнта самостійно. Також Ви можете звернутися за допомогою до менеджерів відділення або звернутися по допомогу до компанії, подзвонивши на «гарячу лінію» підтримки клієнтів. Форма кредитування може бути як готівковою, так і безготівковою на умовах, що Ви самі встановите, керуючись встановленими рамками щодо максимальної суми позики та періоду використання коштів. Процес погашення заборгованості може бути здійснений в будь-якій формі, як сплата необхідної суми готівкою, банківський переказ або списання коштів з Вашої особистої картки. Ми дозволяємо клієнтам розрахуватися і достроково, і поетапно, користуючись правилами використання позик від «Ваша Готівочка».