Кредит онлайн готівкою срочно без перевірок на вільних умовах

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформити кредит можна онлайн і навіть подати заявку на позику готівкою, звертаючись до «Ваша Готівчока», Ви отримаєте гроші срочно без відмови через відсутність документів

В Україні зареєстровано понад сто банків, кожен із них має певну спеціалізацію. Частіше за все банківські установи займаються кредитуванням громадян. Це може бути фінансування фізичних чи юридичних осіб. В залежності від мети отримання позики, клієнти банків повинні надавати документи, що підтверджують їх кредитоспроможність. Окремою вимогою є перевірка кредитної історії. Не дивлячись на те, що отримати грошову позику суто теоретично може кожен охочий, на практиці з’являється купа проблем. Основна – це неможливість отримати гроші швидко, особливо, якщо це споживче кредитування.

Як відкрити кредит онлайн готівкою срочно та без відмови

Якщо Вам потрібні гроші, кредит онлайн готівкою срочно може бути оформлений в «Ваша Готівочка». Ми видаємо позики клієнтам, незалежно від того, як будуть використані кошти. Діяльність нашої компанії полягає у мікрокредитуванні завдяки чому кредит готівкою онлайн може отримати кожен охочий, в терміновому порядку без надання довідок.

Щоб отримати кошти, достатньо подати заявку на кредит готівкою, онлайн чи у відділенні компанії. Кожна заявка обробляється в терміновому порядку не довше двадцяти хвилин. Рішення про надання позики клієнт дізнається одразу після реєстрації.

Для того, щоб бути впевненим у підтвердженні заявки на кредит готівкою онлайн, необхідно виконати вимоги компанії, що є стандартними для усіх клієнтів «Ваша Готівочка».

По-перше, це надання максимально повної та абсолютно достовірної інформації. По-друге, підтвердження особистості одним із запропонованих варіантів: у відділенні по паспорту, онлайн через систему самообслуговування. По-третє, вік клієнта має відповідати вимогам компанії та діючого законодавства.

Вимоги на кредит готівкою онлайн для наших клієнтів

Якщо Вам в терміновому порядку необхідні кошти, Ви можете пройти реєстрацію завчасно і подати заявку на кредит готівкою онлайн в «особистому кабінеті» клієнта. Незважаючи на попередню реєстрацію гроші на руки будуть видані лише особисто клієнту після підтвердження його реєстраційних даних. Для цього знадобляться оригінали паспорту та ІПН.

Альтернативним варіантом, що дозволяє отримати кредит онлайн готівкою срочно є оформлення позики у вигляді грошового переказу на картку, який може бути перетворений на реальну готівку за допомогою банкомату. Такий варіант дозволяє отримувати послуги компанії у віддаленому режимі на всіх етапах співпраці. Методом ідентифікації клієнта і перевірки достовірності наданої при реєстрації інформації слугує картка банка та дані про її власника.

Якщо ж Ви вже не вперше звертаєтеся до «Ваша Готівочка» і хочете отримати кредит онлайн чи готівкою, проблем із наданням позики не виникне, в разі, якщо попередня заборгованість була погашена вчасно та в повному обсязі. При повторному оформленні заявки на кредит готівкою онлайн, рішення про надання позики буде прийнято миттєво, оскільки проходити реєстрацію ще раз не потрібно.

Вільні умови на кредит онлайн готівкою та жодних обмежень

Окрім вище перерахованих вимог до клієнтів, що бажають отримати кредит онлайн готівкою срочно, має значення їх вік. Гроші на руки можуть бути видані лише фізичним особам-громадянам України у віці від двадцяти одного року. На рішення про видачу позики не впливає соціальний статус, наявність офіційного місця роботи та рівень доходів. Так само і пенсійний вік не є перешкодою для оформлення позики, якщо Вам ще не виповнилося сімдесят років. Гроші у вигляді переказу на картку із можливістю їх подальшого зняття у банкоматах зможуть отримати українці від вісімнадцяти років.

Самі ж умови кредитування не є фіксованими. Клієнти «Ваша Готівочка» можуть на власний розсуд обирати в якому обсязі оформити кредит готівкою онлайн, керуючись обмеженням в сім тисяч гривень. Мінімальна дозволена сума позики становить двісті гривень.

Використовувати наданий кредит онлайн готівкою можна необмежений термін. При оформленні позики клієнт вказує період від доби до шістнадцяти днів. При необхідності цей термін може бути змінений. Розглядається як варіант дострокового погашення, так і подовження терміну використання позики. В будь-якому випадку необхідно повідомити компанії про Ваше рішення та сплатити суму нарахованих комісійних. При погашенні розраховується комісія за період фактичного використання коштів та сумується із тілом кредиту. При подовженні – лише комісія.

Отримати більш детальну інформацію про умови кредитування від «Ваша Готівочка» можна у наших менеджерів, онлайн операторів та працівників call-центру.