Кредит з поганою кредитною історією: отримуйте без проблем!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви отримували кредит в минулому й прострочили платежі? Не біда! Навіть з поганою кредитною історією ви можете розраховувати на лояльність «Вашої Готівочкі».

Споживчі кредити не раз виручали в складних ситуаціях. На відміну від іпотечних, автомобільних або інших великих позик, вони допомагають закривати не тільки поточні питання, а й робити потрібні покупки. На жаль, значна частина позичальників має в минулому позначки про затримку платежів. Сьогодні це може означати, що кредит з поганою кредитною історією - неможливий.

Однак, таку політику ведуть в основному банки. Їх умови не дозволяють їм йти навіть на мінімальні ризики, а тому вони ніколи не з'ясовують причин затримки платежів. Працівникам банку досить подивитися історію минулих проплат, щоб відразу видати негативне рішення. При цьому питання, де взяти кредит з поганою кредитною історією, для клієнта залишається відкритим.

Кредит з поганою кредитною історією: вибираємо кредитора

Для тих, хто не зміг стати ідеальним позичальником, поява мікрокредитних організацій стала справжнім порятунком. Специфіка таких компаній - робота тільки з невеликими сумами, а тому вони змогли спростити багато бюрократичних процедур і зробити правила отримання позики більш простими. Вони видають кредити готівкою з поганою кредитною історією, і дають надію багатьом хто звернувся.

Всі кредитні організації різні, а тому, перш ніж вибрати компанію для співпраці, варто вивчити її умови. «Ваша Готівочка» гарантує кредит з поганою кредитною історією 80% тих, хто звертається. Чесні умови і зручний сервіс дозволили їй завоювати популярність по всій Україні.

Щоб знову не наступити на ті ж граблі і не поповнити свій досвід ще одним проблемним кредитом, варто уважно вивчити, що пропонує компанія. Дуже часто все здається зрозумілим на перший погляд, і тільки потім спливають приховані платежі. Щоб уникнути переплат, варто уникати сайтів, де умови прописані надто завуальовано, а менеджери не поспішають прямо відповідати на питання. На відміну від них, «Ваша Готівочка» не тільки максимально відкрито перераховує способи, за допомогою яких можна взяти кредит з поганою кредитною історією, а також пропонує скористатися спеціальним онлайн-калькулятором.

Кредити готівкою з поганою кредитною історією: не поспішайте впадати у відчай!

Насилу виплативши займ, що став тягарем, багато хто не поспішає брати його знову. Але буває так, що іншого виходу не залишається і доводиться знову йти в банк. Ось тут і виявляється, що кредит з поганою кредитною історією там видавати не поспішають. Якщо не опускати руки і озирнутися навколо, можна швидко знайти вихід.

Компанія «Ваша Готівочка» має мережу відділень по всіх містах країни. Її оранжево-зелену емблему можна побачити на будь-якій вулиці і легко знайти в разі потреби. Завдяки таким організаціям, можна більше не думати, де взяти кредит, а просто прийти і вирішити своє питання за 15 хвилин.

Більш того, можна навіть не приходити. Продуманий онлайн сервіс дозволить отримувати кредити готівкою з поганою кредитною історією через свій комп'ютер. Досить ввести в пошуку назву фірми, щоб легко перейти на сайт. Ознайомившись з умовами, ви зможете оформити позику за лічені хвилини.

Де взяти кредит і на які умови можна розраховувати?

Наша компанія забезпечує найбільшу ймовірність отримання позики. Щоб це стало реальністю, досить:

• мати українське громадянство;

• бути повнолітнім;

• підготувати паспорт, ІПН;

• мати при собі пенсійне посвідчення (якщо кредит оформляється пенсіонером);

• відкрити будь-яку банківську карту.

Варто пам'ятати, що для тих, хто шукає, де взяти кредит, є і свої обмеження. На жаль, він недоступний нерезидентам, а також тим, чий вік більше 70 років. Отримати суму понад 7000 грн. також не вдасться.

В іншому - все легко і просто. На термін до 16 днів можна взяти від 200 гривень, не вказуючи призначення позики. Плата за користування кредитом складе 2% в день. Щоб прорахувати суму виплати, можна скористатися калькулятором, розміщеним на сайті.

При необхідності термін кредитування може бути збільшений або зменшений. Для цього потрібно тільки бажання клієнта і повідомлення від нього. Штраф на порушення зазначених термінів при цьому не накладається.

Ви досі шукаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією за помірними відсотками? Тоді вам точно треба познайомитись з «Вашою Готівочкою»!