Взяти кредит з поганою кредитною історією - прості поради

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Треба взяти кредит, але з поганою кредитною історією його не видають? Ми вам допоможемо! Читайте деталі і приєднуйтесь до наших задоволених клієнтів.

Кредити — це зручний інструмент для тих жителів України, котрі потребують фінансової допомоги. Зараз особливо багато наших співгромадян потребують такої підтримки. Однак ми розуміємо, що найбільш складно тим, хто не захищений офіційно: тимчасово непрацюючим, людям без офіційного працевлаштування, пенсіонерам. Всім цим категоріям громадян взяти кредит в Україні через банк практично нереально: його просто не видадуть.

Є і більш складні випадки: кредит з поганою кредитною історією, який взагалі звучить для багатьох як фантастика і казка. Люди стільки разів чують відмови, що вже перестають шукати, де взяти кредит готівкою або замовити собі переказ.

На щастя, можливість реально взяти кредит з поганою кредитною історією дійсно існує! І зараз ми детальніше обговоримо, як же саме це працює і яким чином вам скористатись цією послугою задля власної користі.

Чи зможу я взяти кредит з поганою кредитною історією без відмови?

Якщо ви хочете оформити для себе кредит з поганою кредитною історією, в банк за цим звертатись практично немає сенсу. Ви пройдете повністю процедуру оформлення, побігаєте з довідками, посидите в чергах, потім довго будете чекати рішення по своєму кредиту. Навряд чи слід нагадувати, наскільки низькі шанси, що вам зрештою не відмовлять.

Щоб ви могли взяти кредит в Україні без відмови, ми в компанії «Ваша Готівочка» вивели на український ринок нову форму кредитування: це швидкі кредити зі спрощеною процедурою. Ми — проект, де взяти кредит без довідки про доходи на суму до 7000 гривень, і повернути їх слід протягом 16 днів. Але у разі потреби ви зможете продовжувати термін виплати.

І найприємніше: взяти кредит з поганою кредитною історією ви зможете за лічені хвилини — буквально! Лише за чверть години ви отримаєте готівку або гроші на картку, і зможете розплачуватись, знімати кошти в банкоматі, переказувати їх тощо.

Як же оформлюється кредит з поганою кредитною історією за п’ятнадцять хвилин. Давайте розглянемо всі нюанси!

Як в такій ситуації взяти кредит в Україні: інструкція

Для оформлення позики вам знадобляться лише два документи, які є у кожного українця. Це ваш паспорт та номер ІНПП. Пенсіонеру також знадобиться пенсійне посвідчення, але і з ним, звісно ж, не виникне проблем. 

Якщо ви збираєтесь замовити готівкову позику, в першу чергу слід з’ясувати, де взяти кредит готівкою від проекту «Ваша Готівочка». Зайдіть у розділ «Контакти» та знайдіть найближче до вас відділення. Також радимо одразу подивитись режим його роботи. Якщо вам потрібен переказ на картку, цей крок ви можете не виконувати.

Далі можна переходити вже до заповнення заявки. Порядок ваших дій, котрі дадуть змогу отримати кредит з поганою кредитною історією, ось який.

1. Знайдіть на сайті форму для визначення суми і терміну платежу, встановіть показники на потрібних вам цифрах. 2. Клікніть по кнопці «Отримати позику». 3. Заповніть форму заявки, що з’явиться на екрані.

Для нових клієнтів спершу відкриється не заявка, а анкета на реєстрацію. Її також слід заповнити, це потребує лише пару хвилин. Далі ви перейдете безпосередньо до оформлення запиту на кредит.

В заявці слід вказати реквізити картки. Також рекомендуємо перевірити, чи підходить ваша картка для отримання позики. Невеличкий список вимог до картки буде наведено нижче.

Коли і де взяти кредит готівкою: поради та підказки

Ми намагаємось виключити відмови в кредитах, бо наша місія — допомагати всім українцям, і навіть тим, кому більше немає де взяти гроші. Ми хочемо бути компанією, де взяти кредит без довідки про доходи може кожен. Але є деякі технічні особливості, які часом зумовлюють відмови. Ми хочемо поділитись з вами деякими деталями роботи наших систем, щоб ви змогли легко виконати ці технічні вимоги і гарантовано отримати потрібні вам кошти.

Якщо ви плануєте отримати кредит з поганою кредитною історією, вам лише необхідно дотримуватись лише декількох правил. По-перше, дійте за процедурою оформлення заявки, котра була описана вище. Як бачите, вона проста. По-друге, не забувайте перевіряти інформацію в усіх полях. Уважно переписуйте дані зі своїх документів, уникаючи одруків та помилок. Вашу заявку буде перевірено за допомогою комп’ютерної програми, і машина може заблокувати файл із помилками, сплутавши його з шахрайською заявкою (шахраї часто намагаються взяти кредит, використовуючи вигадані імена або вказуючи іншу недостовірну інформацію).

Якщо ви берете гроші на картку, перевірте, що вона:

  • дійсна (подивіться дату на лицевій стороні)
  • випущена українським банком
  • має логотип MasterCard або Visa.

Якщо ж вам треба взяти взяти кредит з поганою кредитною історією готівкою, вирушайте до відділення обов’язково з документами, щоб ви могли представитись менеджеру і забрати свої кошти. Якщо у вас не буде паспорта, наші співробітники не зможуть повірити на слово, що ви — це ви. Ми захищаємо ваші кошти і не можемо видати їх, якщо не впевнені, що передаємо їх в руки саме вам. Готівковий кредит у нас передбачає видачу особисто в руки, передача коштів через третіх осіб заборонена, бо «друг», який прийшов забрати замість вас замовлену суму цілком може виявитись шахраєм. Це не звинувачення вас чи ваших знайомих, а просто пояснення того, з яких причин ми відмовляємось віддати кошти без ідентифікації особистості клієнта (тобто, вас).

Як ви змогли переконатись, взяти кредит з поганою кредитною історієюце зовсім не складно. Треба лише відкрити сайт «Ваша Готівочка», уважно заповнити заявку на веб-сайті — і отримати замовлені вами гроші вже за п’ятнадцять хвилин!

Ми будемо дуже раді стати вашими друзями, котрі підтримають вас у будь-який ситуації. Чекаємо на ваші звернення! Для вирішення додаткових питань ви можете звертатись до наших працівників через службу підтримки, контакти якої вказано на сайті.

До зустрічі!