Кредит готівкою з поганою кредитною історією: розкриваємо секрети отримання

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Думаєте, що кредити готівкою для вас недоступні? Вважаєте, що з поганою кредитною історією всі двері закриті? Постукайте в «Ваша Готівочка» - там вам завжди раді.

Розвиток банківської системи, зростання довіри громадян, а також лояльні умови поступово привели до того, що кредити міцно увійшли в життя кожної людини. Ніхто не замислювався над тим, чи може він дозволити собі ту чи іншу річ: вона моментально ставала доступною, коли платіж на неї розподілявся на кілька місяців. Увійшовши у смак, багато людей оформляли все нові покупки, не встигнувши розплатитися за попередні. Це призводило до зростання боргів і затримок платежів. На жаль, така самовпевненість мала наслідки і для майбутнього: кредити готівкою з поганою кредитною історією стали недосяжною мрією.

«Ваша Готівочка» вірить в зростання фінансової грамотності клієнтів, і досвід показує, що не помиляється. Сучасні люди навчилися правильно розпоряджатися своїми грошима, а тому несправедливо було б карати їх за минулі помилки. Завдяки їй, не потрібно думати, де взяти кредит: надаючи свої послуги людям різних верств населення, наша компанія допомагає кожному вийти зі складної ситуації з гідністю.

Кредити готівкою з поганою кредитною історією: наскільки легко оформити?

Видачі будь-якої позики завжди передує перевірка благонадійності потенційного позичальника. Всі дані про його стосунки з банками зберігаються в єдиній базі, а тому простий запит дозволяє легко підняти інформацію кількарічної давнини. Навіть один кредит з поганою кредитною історією здатний зіпсувати репутацію, а якщо їх декілька - шансів повторно взяти гроші в банку майже не залишається.

Вся проблема в тому, що такі фінансові установи не розглядають картину повністю. Можливо, затримки виплат по кредиту в минулому траплялися з форсмажорних обставин - внаслідок хвороби, від'їзду або інших причин. Це означає, що ймовірність повторення ситуації дуже мала, і такий клієнт заслуговує взяти кредит з поганою кредитною історією нарівні з іншими. «Ваша Готівочка» відрізняється більш лояльним ставленням, залучаючи все більше позичальників на свою сторону.

Щоб отримати кредит з поганою кредитною історією, не потрібно надавати безліч гарантій своєї платоспроможності - шукати поручителів, ризикувати майном, залишаючи його в заставу, або придумувати способи отримати довідку про доходи. Наша компанія з повагою ставиться до своїх клієнтів і цілком довіряє їм.

Взяти кредит з поганою кредитною історією: проходимо крок за кроком

 Перед зверненням в «Ваша Готівочка» вам потрібно підготувати паспорт, що засвідчує, що ви є громадянином України, а також ідентифікаційний код. Якщо ви плануєте оформити позику в відділенні особисто, необхідно взяти з собою оригінали цих документів. Якщо ж кредити готівкою з поганою кредитною історією оформляються через кабінет нашого сайту, досить уважно переписати дані у відповідні форми.

Так як перерахування коштів здійснюється за допомогою безготівкового розрахунку, потрібно мати банківську карту. Це може бути Visa або MasterCard - будь-яка. Головне, щоб вона була оформлена на ваше ім'я.

Зверніть увагу, що кредитний калькулятор - це відмінна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією для тих, хто сумнівається в своїх можливостях. Розрахувавши з його допомогою підсумковий розмір виплати, можна не повторити минулих помилок і легко погасити всі платежі.

Кредит з поганою кредитною історією: розміри, ставки і умови

«Ваша Готівочка» лояльна до всіх своїх клієнтів, а тому пропонує єдині умови для кожного. Ставка по кредиту складає 2% і не змінюється в залежності від того, оформляється кредит готівкою з поганою кредитною історією, чи звертається позичальник з блискучою репутацією.

Мінімальна сума, яку можна взяти в борг, стартує з 200 гривень, а максимум, який може отримати здобувач - 7000 грн. Гроші можуть бути використані з будь-якого призначення без пояснення підстави для кредиту.

Користуватися позиковими грошима можна до 16 днів. У нас не передбачено штрафів за прострочення платежу, а тому, якщо вам потрібно буде продовжити період кредитування, досить оповістити нас про це.

Поява кредитних організацій поклало кінець пошукам, де взяти кредит з поганою кредитною історією і дало можливість всім бажаючим рівноправно користуватися фінансовими послугами.