Де можна позичити гроші з гарантією підтвердження

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Обирайте, де позичити гроші та не зволікайте з рішенням адже мрії мають здійснятися, а кредит – швидкий варіант, за допомогою якого можна реалызувати будь-яке бажання

Що краще, гроші під проценти чи кредит під заставу? Зробити правильний вибір і дізнатися, де можна позичити гроші буде не складно, якщо Ви ознайомитеся з пропозицією «Ваша Готівочка» та оберете один з запропонованих варіантів.

Ми знаємо, де можна позичити гроші без перешкод

В пошуках рішення, де можна позичити гроші, завітайте до «Ваша Готівочка» чи зареєструйтеся в програмі мікрокредитування просто через сайт. В статті ж ми розглянемо, де позичити гроші, як оформити заявку та звернемо увагу на деталі, пов’язані з відкриттям позики.

Стати клієнтом компанії та отримати змогу позичити гроші має можливість кожен українець із дійсним паспортом громадянина країни. Також ми вимагаємо від клієнтів надання інформації про ІПН, який присвоюється майже від народження. Всі інші документи, довідки та справки, які потребують кредитори на кшталт банків, ми не запитуємо. Крім того, додатковою умовою є надання інформації про пенсійне посвідчення, у випадку, коли гроші під проценти позичають пенсіонери. Ваш вік для нас не важливий і жодним чином не впливає на рішення компанії про відкриття кредиту, але через законодавчі обмеження є певні норми, що дозволяють нам обслуговувати фізичних осіб від 18 років при оформленні позики на картку та від 21 року при відкритті готівкового кредиту. З тих самих причин, позичити гроші не зможуть громадяни в віці старше 70 років. Усі інші критерії, які висувають кредитори: соціальний статус, офіційне працевлаштування, сімейний стан, рівень освіти, середньомісячний дохід, кредитна історія та інше – для нас не має значення.

Швидкі гроші під проценти без додаткових комісій

Якщо Ви вже визначилися із питання, де можна позичити гроші, то зверніть увагу на те, що «Ваша Готівочка» надає послуги онлайн. Це означає, що ставши нашим клієнтом, Ви отримуєте змогу використовувати надані гроші під проценти і навіть ніколи не відвідувати наше відділення. Залишайтеся вдома, спілкуйтеся з рідними, відпочивайте у вихідні та не гайте час на підписання паперових договорів. Просто оформлюйте позику через «особистий кабінет» та користуйтеся коштами стільки, скільки Вам знадобиться.

Обираючи, де можна позичити гроші і вагаючись між готівковим і безготівковим кредитом, зверніть увагу на те, що гроші на руки отримують клієнти, які особисто заповнюють анкету клієнта у відділенні компанії та підтверджують надану інформацію за допомогою оригіналів документів, що були перераховані раніше.

На противагу цьому, гроші на кредитку перераховуються автоматично після перевірки даних про власника карти та при співпадінні анкетних даних про клієнта. Прийнявши рішення, де позичити гроші і як, просто вирішіть скільки Ви будете брати та як довго плануєте користуватися позикою.

Обирайте де позичити гроші швидше

Незалежно від того, в якій формі буде здійснюватися кредитування, гроші під проценти надаються на однакових умовах усім клієнтам. «Ваша Готівочка» має єдине правило – задовольняти Ваші потреби. Відповідно до цього, наші клієнти отримують право оформити позику в сумі від 200 до 7000 гривень на необмежений термін. Подаючи заявку, менеджер попросить Вас назвати точну дату, коли Ви плануєте закрити борг, але при необхідності Ви завжди зможете змінити кінцевий термін використання позики. Розрахуватися з компанію можна достроково вже через добу після відкриття кредиту. Якщо ж Ви обрали шістнадцятиденний термін, який Вам було запропоновано в заявці як максимально допустимий, то Вам необхідно буде виконати умови договору та сплатити повністю суму кредиту із сумою нарахованих комісійних або ж сплатити лише комісійні і продовжити користуватися грошима протягом наступних шістнадцяти днів.

Погашення кредиту, як і його оформлення можливо здійснювати у готівковій формі, так і у вигляді переказу.

Заходьте до відділення та дізнайтеся про усі деталі кредитування у наших менеджерів чи зателефонуйте нам на «гарячу лінію» або ж залиште запитання для операторів онлайн підтримки та не зволікайте із прийняттям рішень, адже кожен день Вашого життя має бути радісним, неповторним та унікальним.