Де можна взяти кредит готівкою знає «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не шукайте довго, де можна взяти в борг на вигідних умовах, ми пропонуємо вибір – кредит готівкою або переказ на карту, усе залежить лише від Вашого бажання

Багатьох українців цікавить питання, де можна взяти кредит готівкою, щоб і умови були вигідними, і ризики – мінімальними. Незважаючи на те, що сьогодні існує безліч пропозицій щодо отримання позик, варто звертатися до надійних компаній таких, як «Ваша Готівочка».

Обираючи, де можна взяти кредит готівкою, зверніться до нас!

В нашій компанії Ви зможете будь-якої миті отримати кредит готівкою чи оформити позику на карту та бути впевненими у безпечності Ваших даних, що Ви нам надаєте. Ми в жодному разі не передаємо особисту інформацію клієнтів стороннім особам, окрім випадків, що суперечать умовам надання грошових позик.

Окрім цілковитої безпеки ми пропонуємо Вам зручні умови, згідно яких взяти кредит готівкою зможе кожен українець, керуючись виключно власними потребами. Це може бути кредит готівкою або переказ на картку, видану будь-яким банком країни. Крім того, ми пропонуємо Вам обирати способи реєстрації в програмі мікрокредитування – Ви можете отримати кредит готівкою самостійно або за допомогою менеджерів.

Для початку детально розберемо, як можна подати заявку на кредит готівкою одним із вище запропонованих способів. Ви можете підготувати необхідний пакет документів (оригінали паспорту, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, яке надають виключно пенсіонери) та звернутися у відділення, що розташоване найближче до Вас або до якого Вам буде зручніше потрапити. Наші менеджери запропонують Вам варіанти оформлення позики та після того, як Ви оберете саме той, що Вас найбільше влаштовує, заповнять анкету і нададуть кредит готівкою на місці.

Якщо ж Вам не зручно звертатися до відділення з причини відсутності у місті, з причини напруженого робочого графіка або будь-якої іншої причини – Ви можете пройти процедуру реєстрації та отримати позику самостійно. Єдине, на що варто звернути уваги, взяти кредит готівкою на руки Ви зможете лише після пред’явлення раніше перелічених документів менеджерам власноруч.

Отримати кредит готівкою – зручно!

Дізнатися, де можна взяти кредит готівкою і обрати відділення, що знаходиться найближче до Вас, можна на сайті нашої компанії в розділі «контакти». Також, через сайт Ви можете зареєструватися і отримати данні доступу до «особистого кабінету», де власноруч заповните анкету і матимете змогу подати заявку на отримання позики. Визначитися з умовами Вам допоможе наш інтерактивний калькулятор за допомогою якого Ви зможете дізнатися скільки грошей і коли необхідно буде сплатити компанії за позику, враховуючи суму і строк, що Ви обираєте при оформленні кредиту.

Ми в свою чергу готові відкрити Вам кредит готівкою або підтвердити грошовий переказ на карту в обсязі від двохсот до семи тисяч гривень. Це може бути будь-яка сума надана в користування на термін від однієї доби до шістнадцяти календарних днів. Вартість послуги становить 2% від загальної суми позики.

Пропонуємо взяти кредит готівкою або отримати переказ на картку

Компанія висуває певні вимоги до свої клієнтів, що бажають отримати кредит. В першу чергу це вік. Для безготівкових переказів Ваш вік має бути більшим за вісімнадцять років. Для готівкових позик – більшим за двадцять один рік. Незалежно від того, де можна взяти кредит готівкою і на яких умовах, ми не підтверджуємо заявки клієнтам старшим за сімдесят років. Крім того, ми ретельно перевіряємо відповідність даних, зазначених в анкеті при реєстрації. При оформленні безготівкового кредиту важливо, щоб інформація про власника картки співпадала з Вашими персональними даними в іншому випадку ми не зможемо підтвердити переказ та будемо змушені Вам відмовити.

Безсуперечною перевагою компанії є лояльне відношення до клієнтів. Окрім вище перелічених документів, достовірності наданої інформації та відповідності віковим вимогам ми більше не вимагаємо надання іншої інформації. Наші менеджери та онлайн оператори ні в якому разі не стануть цікавитися рівнем заробітку клієнтів, не вимагатимуть надання довідки про доходи та не перевірятимуть чи є у Вас непогашені заборгованості в інших кредитуючих установах. При кожному наступному зверненні процедура видачі коштів у користування незалежно від форми кредитування не займе більше п’яти хвилин. Саме тому, обираючи, де можна взяти кредит готівкою, зверніть увагу на «Ваша Готівочка», ми турбуємося про те, щоб Вам було зручно та спокійно!