Де можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи і щомісячні статки

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 Відповідаючи на питання про кредит, що оформлюється готівкою або на карту, без надання довідки про середньомісячні доходи, розповідаємо де можна взяти позику без жодних проблем

Ця стаття буде присвячена тому, де можна було б взяти без застави кредит готівкою про доходи, з яких причин подібні документи вимагаються кредиторами і як уникнути проблем, якщо Ви не маєте постійного місця роботи.

Як і де можна взяти необхідний кредит готівкою без оформлення довідки по доходи та інших паперів

Почнемо з того, чому отримати кредит на руки, готівкою, без надання довідки про доходи доволі часто буває складно. Довідка про рівень статків клієнтів кредитуючих організацій є своєрідною запорукою надійності та кредитоспроможності. Тобто, якщо Ви щомісячно отримуєте певну суму заробітної плати, то доволі легко визначити чи зможете Ви без проблем та затримок розраховуватися з компанією за надані послуги. Сюди ж можна приписати такі поняття як кредитний рейтинг та кредитна історія, що суттєво впливають на рішення, коли оформлюються кредити готівкою, без довідки про доходи Ви ніяк не зможете гарантувати кредитору, що повернете позику.

Зважаючи на такі правила, деякі категорії населення практично не мають змоги взяти в користування кредит готівкою – студент, домогосподарки, пенсіонери чи особи, що не мають постійного місця роботи. І тут ми зустрічаємося з новою проблемо, що саме такі громадяни здебільшого потребують додаткових джерел фінансування.

Зручний кредит готівкою надання без довідки про доходи в рамках мікрофінансування

Щодо надійності клієнтів, не можна звинувачувати установи, що видають кредити готівкою, без оформлення довідки про щомісячні доходи чи після її надання, лише тим, хто має стабільне фінансове забезпечення. Якщо подивитися на проблему неупереджено, то очевидним стає те, що кожен прагне уникнути збитків. Тому у відповідь на питання, де можна взяти в борг кредит готівкою, ми пропонуємо Вас звернутися за послугами до «Ваша Готівочка». Наша компанію обрала докорінно інший шлях роботи, а ніж банки. Ми займаємося виключно мікрокредитування, що дає нам змогу відкрити кредит готівкою без довідки про доходи кожному клієнту, який би до нас не звернувся.

Більшість українців вже давно забули про проблему пошуку місця, де можна взяти кредит готівкою без оформлення довідки про середні доходи, оскільки ми працюємо по всій Україні і обслуговуємо клієнтів навіть дистанційно.

Готівкові позики видаються у відділеннях компанії після того, як клієнти підтверджують, що вони є громадянами України віком від 21 року, надавши менеджерам для ознайомлення оригінал паспорту та ІПН. Якщо ж Ви опинилися в місці, де наших відділень ще не має чи взагалі відсутні об’єкти інфраструктури, «Ваша Готівочка» пропонує можливість взяти кредит готівкою, подавши заявку через інтернет. Кошти будуть перераховані на Ваш рахунок всього за 10-15 хвилин після чого Ви зможете їх використовувати будь-яким зручним способом.

Коли взяти кредит готівкою і як повернути

Після того, як ми розібралися, де можна взяти необхідний кредит готівкою без оформлення довідки про доходи, перейдемо до того, чим мікрокредитування відрізняється від інших форм надання позик та розглянемо, які умови «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам. По-перше, мікропозики не перевищують середнього рівня доходів українців, отже ймовірність неповернення борг практично нульова. По-друге, «Ваша Готівочка» надає клієнтам можливість оформити заявку і отримати позику в будь-якій сумі, користуючись лімітом в 7000 гривень. Мінімальний обсяг кредиту становить 200 гривень. Отримати кошти в користування можна на необмежений термін. Погасити позику дозволяється вже через добу після її відкриття. При довготривалому використанні коштів, висувається умова чергових внесків з інтервалом в 16 днів. Внесок становить суму комісійних нарахованих відносно суми позики.

Повернути кошти компанії дозволяється будь-яким зручним способом. Ви можете звернутися до того ж менеджера, що відкрив Вам позику, чи завітати до іншого відділення. Також, Ви можете оформити банківський переказ чи створити заявку на списання коштів з Вашої картки у сервісі «особистий кабінет», де раніше була відкрита позика.

Головне, що умови можуть змінюватися навіть після того, як Ви вже отримали кошти. Це не стосується збільшення комісійних за змінення суми позики.