Взяти кредит готівкою без довідки про доходи - реальна допомога

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вивчаємо, як вигідно взяти кредит готівкою або на картку без довідки про доходи, застав та поручителя. Реальний вихід зі складної ситуації.

Фінансова ситуація — як в країні загалом, так і в окремих родинах — надто нестабільна. У кожного третього українця регулярно виникає необхідність думати, як взяти гроші в кредит, і до того ж —швидко і вигідно. В таких ситуаціях є три шляхи вирішення проблем: взяти в борг, оформити кредит в банку або ж звернутись за терміновою позикою до спеціалізованої компанії.

З дружніми позиками питання надто складне. Тут немає жодних гарантій, бо ви ніколи не знаєте, яка саме ситуація наразі склалась у вашого знайомого. Можливо, у нього немає зайвих коштів. А якщо ж і є, то питання повернення дуже сильно впливає на вашу репутацію, тож є ризик сильно посваритись з другом і зіпсувати свій імідж через гроші. Те, як взяти гроші в кредит в банку, більш прогнозовано, але такі кредити мають низку вимог: багато вільного часу, високий дохід, офіційна робота, можливість зачекати хоча б тиждень до прийняття рішення. Тож найшвидшим і найпростішим виходом, вочевидь, є швидкі позики зі спрощеною процедурою.

Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи і чому

Ви можете просто і без проблем оформити переказ або взяти кредит готівкою без довідки про доходи за лічені хвилини. Вам не знадобиться шукати поручителя, цілими днями займатись оформленням документів, сидіти в чергах, чекати рішення. Все, що необхідно, це ІНПП і паспорт. Також пенсіонерам потрібне буде пенсійне посвідчення.

Заявка оформлюється через сайт. Ви самостійно обираєте суму і розрахунковий термін кредиту, самостійно вирішуєте, в якому відділенні забрати гроші. Також ми рекомендуємо одразу прорахувати свій шлях до відділення та співставити це зі шляхом до найближчого банкомату. Можливо, взяти кредит на карточку саме вам буде зручніше.

Головний мінус термінових позик, на думку суспільства, полягає буцімто в тому, що такі кредити мають дуже обмежений термін. Насправді ж ситуація набагато простіша, варто лише дізнатись про процедуру продовження. Якщо вирішили взяти кредит готівкою без довідки про доходи, а тоді не можете її повернути, треба звернутись в компанію «Ваша Готівочка» і повідомити, що хотіли б відкласти платіж. Відкладати його можна скільки завгодно разів.

Суть в тому, що ми надаємо дуже великий шанс отримати кредит без спеціально оформлюваних довідок, без застав, з мінімальним пакетом документів; у нас можна навіть взяти кредит з поганою кредитною історією, що в інших установах — можна сказати, гарантія відмови. Звісно ж, за таких спрощених умов нам необхідно мати трохи більше контролю за позиками, ніж це може дозволити собі банк. Ми не проти, що ви повернете кошти пізніше. Ми лише потребуємо бути в курсі подій: яка ситуація по кредиту, повернули його вже або ж відклали, коли наступний зв’язок з клієнтом з питання кредиту.

Інструкція про те, як взятигроші в кредит для себе

Якщо ви прийняли собі рішення взяти кредит готівкою без довідки про доходи, вам слід зайти на сайт «Ваша Готівочка» та виконати декілька простих дій.

В першу чергу слід з’ясувати, де конкретно знаходиться та як вам дістатись до найближчого відділення. Для цього відкрийте розділ «Контакти» та введіть в поля поряд з картою назви свого міста і області. Далі, обравши потрібне відділення і уточнивши графік його роботи, переходьте до заповнення заявки. Ось як взятии гроші в кредит на нашому веб-сайті.

  1. Відмітьте на головній сторінці суму та термін бажаної позики.
  2. Натисніть «Отримати позику».
  3. Заповніть анкету та зачекайте, доки ми обробимо заявку.

Будьте, будь ласка, уважні при введенні даних. Заявку з помилками комп’ютер може заблокувати за недостовірність даних, і тоді доведеться наново писати всю інформацію. Це правило введено задля захисту від шахраїв, котрі полюбляють замовляти гроші під вигаданими іменами, а потім зникати. Але, на жаль, комп’ютер не розрізняє, наскільки випадковою була ваша помилка. Ми б залюбки пробачили клієнтам будь-які помилки, але ж якщо ми не будемо дбати про безпеку, то гроші підуть злочинцям, а чесні люди залишаться без шансів на легкий кредит.

Отримати готівку чи взяти кредит на карточку — як швидше

Багато клієнтів питають у нас, як взяти гроші в кредит буде швидше: замовити готівку або ж взятикредит на карточку свого банку. Все залежить від того, як далеко ви від відділення. Загалом, якщо ви живете/працюєте більш-менш поблизу, взяти кредит готівкою без довідки про доходи зазвичай набагато простіше.

Обробка заявки відбувається однаково. Далі або здійснюється платіж, або готуються гроші до видачі. Ми працюємо з картками, які підтримують систему Visa абоMasterCard, тож кредити надходять клієнтам протягом декількох хвилин. Це приблизно той самий час, який потрібен, щоб підготувати гроші у відділенні. Тож вибір залежить лише від вашого власного бажання та комфорту.

Тепер ви знаєте навіть як взяти кредит з поганою кредитною історією, тож у вашому житті більше не буде безвихідних ситуацій. Будемо з нетерпінням чекати на вашу заявку, щоб надати реальну допомогу!