Де взяти гроші в борг більше не питання для клієнтів «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» - це компанія, де взяти позику має змогу кожен українець, пропонуємо гроші в борг вигідно, без жодних ризиків, Ви самі обираєте як використати кошти та коли повернути борг

В цій статті ми доведемо Вам, що кредитування від «Ваша Готівочка» - найбільш правильний та раціональний вибір у випадку, коли потрібні гроші в тимчасове користування.

Не шукайте, де взяти гроші в борг, приходьте до нас!

Припустимо ситуацію, що перед Вами постало питання, де взяти гроші в борг і бажано без застав та інших проблем – довідок, поручителів, перших внесків і оцінки майна. Найбільш оптимальний варіант вирішити проблему – мати схованку, де є певна сума коштів, що вирішить усі питання. Інший варіант – звернутися по допомогу до того, у кого є можливість позичити гроші в борг на деякий час. В такому випадку відпадає необхідність оформлювати позику офіційно, все будується на взаємодовірі і усній домовленості. Не секрет, що гроші в борг можна позичити під заставу майна, сьогодні працюють ломбарди, які пропонують позики під заставу дорогоцінностей, побутової техніки та навіть авто.

Жоден з перелічених варіантів складно назвати вигідним, оскільки оформлювати позику під заставу майна чи відкривати кредит в банку – не зручно. Подібні процедури потребують оцінки вартості майна, підготовки довідок про платоспроможність клієнта, а ризик неповернення боргу доволі великий.

Відповідь на питання, де взяти гроші в борг з мінімальними ризиками пропонує «Ваша Готівчока», єдине, на що ми звертаємо увагу під час відкриття кредиту достовірність реєстраційних даних клієнта та наявність непогашеної заборгованості перед компанією.

Отримати гроші в борг зовсім не складно

«Ваша Готівочка» висуває мінімальний перелік вимог до свої клієнтів. В першу чергу – це достовірність особистої інформації, що надається. Ми пильно слідкуємо за тим, щоб реєстраційні дані, що будуть надані в анкеті, відповідали дійсності. У випадку визначення спроби отримати гроші по документам, що Вам не належать або на іншу людину, ми будемо змушені раз і назавжди відмовити Вам у послугах. Для різних форм кредитування передбачені різні форми перевірки інформації. Якщо Вам потрібні гроші в борг готівкою, ми перевіряємо відповідність зазначеної інформації за допомогою оригіналу паспорту клієнта. При оформленні позики на карту ми звіряємо інформацію про власника картки із тією, що була вказана в анкеті. Отже, «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам отримати позику як в готівковій, так і безготівковій формі. Більш детально ознайомитися з інформацією, де взяти гроші в борг, можна в розділі «контакти». На карті Ви побачите адреси усіх відділень нашої компанії та зможете обрати саме те, до якого будо зручно звернутися.

Незважаючи на те, що «Ваша Готівочка» має розгалужену мережу відділень, де взяти гроші можна будь-якої миті, ми поки не здатні охопити кожне містечко чи невелике село, відкривши там відділення нашої компанії. Проте, ми можемо Вас запевнити, в якому б куточку України Ви не знаходилися, питання, де взяти гроші в борг більше не буде для Вас проблемою. Онлайн сервіс дозволив нам забезпечити кожного українця можливістю стати клієнтом компанії та зареєструватися в програмі мікрокредитування. Все, що Вам необхідно, щоб отримати кошти – скористатися комп’ютером із виходом до інтернет мережі, зареєструватися на сайті, заповнити анкету і отримати грошовий переказ вже через – 10-15 хвилин.

Ми обслуговуємо українців віком від вісімнадцяти років при оформленні безготівкових позик та видаємо гроші на руки клієнтам віком від двадцяти одного року.

Якщо потрібні гроші, звертайтеся до «Ваша Готівочка»

Стосовно умов кредитування від «Ваша Готівочка», компанія пропонує своїм клієнтам відкрити позику на необмежений термін в будь-якій сумі, що не більша за сім тисяч гривень. Незалежно від того, де взяти гроші Вам буде зручніше, у відділенні чи дистанційно за допомогою інтернет сервісу, умови залишають незмінними.

Якщо у Вас відсутня непогашена заборгованість перед компанією, то процес підтвердження позики не займе більше десяти хвилин. При повторному зверненні оформлення триватиме до п’яти хвилин оскільки буде відсутня потреба знову перевіряти достовірність особистої інформації клієнта.

Як самі бачите, кредитування від «Ваша Готівочка» не потребує підготовки численної кількості довідок, оформлення застав та присутності поручителів, що виступатимуть гарантом повернення коштів компанії. Ми пропонуємо нашим клієнтам самим визначатися з умова отримання коштів в користування та в жодному разі не цікавимося причиною оформлення позики, поважаючи кожного, хто звернеться за нашими послугами.