Гроші в борг беруть в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не розумієте, як можна просити в борг, вважаєте, що гроші можна лише заробляти, подивіться на можливість здійснювати мрії по іншому, не бійтесь користуватися позиками

Що може спонукати взяти гроші в кредит в тимчасове користування? Будь-яка причина може вплинути на подібне рішення! Найбільш нейтральний приклад – це придбання техніки або відпочинок.

Для чого можуть знадобитися гроші в борг і як правильно поступити

Уявіть собі ситуацію, що у Вас раптово вийшов з ладу холодильник. Звісно, можна викликати майстра та оплатити послуги сервісу. Але, якщо Ваша техніка не така вже й «молода», то краще було б придбати нову модель, яка б працювала довгі роки по тому. Вирушаючи до магазину, Ви звичайно ж ідете придивитися до асортименту і визначитися із ціною. Але, ситуація, що вартість моделі, яка сподобалась, не відповідає бюджетним обмеженням, знайома кожному. Який варіант вирішення ситуації?

Можна нескінченну кількість разів викликати майстра та постійно витрачати кошти на ремонт старого холодильника, так через декілька років в сумі вийде не лише холодильник, але й пральна машинка. А можна взяти гроші в борг та вирішити питання раз і назавжди.

Давайте розглянемо варіант із подорожжю. Уявіть, що Вам запропонували викупити путівку із значною знижкою. Можливо, це подорож, про яку Ви мріяли все своє життя. І ось знов постає питання чи срочно потрібні гроші, щоб здійснити мрію, чи відмовити собі і потім жалкувати про таке рішення.

Нагадуємо, де взяти гроші в борг зможе кожен

«Ваша Готівочка» дає змогу не відмовлятися від мрій, якщо терміново потрібні кошти, для здійснення задумів. Ми не запитуємо у клієнтів мету оформляння позики і не вимагаємо попередньої підготовки документів. Ми не перевіряємо і не запитуємо, як будуть витрачатися надані гроші в борг, підтверджуючи кредити в готівковій або безготівковій формі.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, Ви можете скористатися онлайн сервісом та створити заявку дистанційно. Крім того, ми пропонуємо дізнатися де взяти гроші в борг готівкою, ознайомившись з адресами наших відділень.

Окрім того, що готівкові позики видаються лише у Вашій особистій присутності, важливо відповідати віковим вимогам та мити при собі оригінали документів громадянина України. Якщо ж Вам потрібні гроші на картку, Ви можете отримати позику навіть не виходячи з дому.

Щодо вікових обмежень, вони наступні:

  • кредит готівкою може отримати кожен громадянин Україні віком від двадцяти одного року;
  • перекази на карту здійснюються клієнтам, що досягли вісімнадцяти років;
  • позики не відкриваються клієнтам старше сімдесяти років.

Якщо Ви вперше звертаєтеся до компанії за грошима, то Вам знадобиться не більше двадцяти хвилин щоб стати клієнтом та отримати необхідну суму коштів у використання. При повторному зверненні нам знадобиться лише декілька хвилин для перевірки Ваших даних та підтвердження заявки.

У нас взяти гроші в кредит – зручно і вигідно

Ознайомитися з детальною інформацією про те як і де взяти гроші можна на нашому сайті, крім того, Ви можете зателефонувати нашим операторам, які миттєво дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Стосовно умов кредитування, компанія пропонує Вам наступне:

  • можливість отримувати позику в будь-якій сумі від 200 (двохсот) до 7000 (семи тисяч) гривень;
  • необмежений термін використання позики при дотриманні умов кредитування;
  • гнучкий графік погашення заборгованості;
  • цілодобове обслуговування онлайн.

Виходячи з того, яка сума Вам необхідна, Ви повідомляєте компанії про розмір позики. Клієнти мають можливість користуватися грошима протягом шістнадцяти днів після чого обов’язковим є сплата нарахованих відсотків. Ви можете розрахуватися і закрити кредитний рахунок будь-якої миті, навіть, якщо в договорі була зазначена конкретна дата погашення заборгованості.

Клієнти компанії після реєстрації отримують доступ до «особистого кабінету», де відображається уся інформація стосовно кредиту, строку погашення, стану рахунку. Онлайн сервіс працює 24/7.

Не варто відмовляти собі у здійсненні мрій, «Ваша Готівочка» – місце, де взяти гроші терміново – цілком реально!