Гроші в борг не в банку на законних підставах отримують в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Варіанти кредитування не в банку все частіше розглядаються українцями, яким необхідні гроші в борг, без застави, поручительства та перевірки кредитного рейтингу

Через зростання вимог до клієнтів банків, необґрунтовані розміри відсоткових ставок, необхідність надавати дані про поручителів все більш популярним стає можливість отримати гроші ід відсотки в борг не в банку, а в альтернативних кредитуючих установах. Однією з таких компанії є «Ваша Готівочка». Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість взяти готівкою гроші в борг лише на основі проходження реєстрації.

Отримати гроші готівкою в борг не в банку можливо та абсолютно законно

Подібна ситуація, коли клієнти обирають можливість отримати гроші в борг не в банку, виникла не за один день. Це результат довготривалої кризи банківської та економічної системи країни в цілому. Основна проблема – це вимоги, які необхідно виконати для того, щоб взяти гроші в борг, навіть якщо сума позики мізерна. Здебільшого, виникає необхідність шукати особу, що могла б виступити в якості поручителя за кредитоотримувача. З іншого боку, споживче кредитування, яке мало б бути найбільш легким в плані оформлення – сьогодні практично недоступне. Кожен банк вимагає від своїх клієнтів надання довідок, що демонструють їх рівень доходів, засвідчує наявність офіційних джерел доходів, тобто підтверджує факт офіційного працевлаштування. В обов’язковому порядку кожен клієнт проходить перевірку по запиту в кредитне бюро, де зберігаються кредитні історії кредитоотримувачів. Навіть, якщо з цілком виправданих причин у Вас були прострочки по позиках протягом останніх трьох років, чи Ви маєте непогашену заборгованість на момент звернення до банку, імовірність, що Вам відмовлять у наданні кредиту практично стовідсоткова.

Відповідаємо на питання, де взяти гроші в борг без банків

Усі процеси в суспільстві мають наслідки, так само відбувається і на фінансовому ринку. В той момент, коли питання, де взяти гроші в борг окрім банків стало першочерговим для потенційних клієнтів кредитних компанії, «Ваша Готівочка» запропонувала українцям можливість отримувати кошти на пільгових умовах, у порівнянні із банківськими установами.

Можливість отримати гроші без застави в борг не в банку надається кожному громадянину України, що є дієздатною фізичною особою у віці від 18 років, має паспорт громадянина України, ІПН та згоден надати компанії персональну інформацію для обробки та занесення в реєстр клієнтів. Основних способів ідентифікації клієнтів, що хочуть отримати гроші в борг не в банку, звертаючись до «Ваша Готівчока» існує два:

  • за паспортними даними;
  • за даними власника банківської картки.

Перший варіант повністю відокремлює банківські установи від процесу отримання коштів. Дізнавшись адреси наших відділень, де взяти гроші в борг можна готівкою, Ви можете звернутися, коди Вам це буде зручно. Менеджер компанії запропонує Вам на вибір умови кредитування після чого клієнтом буде заповнена заявка на оформлення позики. Надавши усю необхідну інформацію, Ви зможете отримати позику в розмірі 7000 грн. вже через двадцять хвилин після звернення.

Другий варіант із запропонованих, дає можливість отримати гроші в борг не в банку, але саме картка, видана банківською установою є основним способом ідентифікації клієнта. Онлайн позика може бути оформлена без присутності клієнта у відділенні, у режимі онлайн. Після перевірки реєстраційних даних на співпадіння із даними про власника картки, гроші переказуються на цю саму картку в розмірі, що був вказаний у заявці.

Вільні умови та можливість взяти гроші в борг до 7000 грн.

Після того, як Ви визначитеся, де взяти гроші в борг, крім банків, не було б зайвим дізнатися про можливі умови кредитування від «Ваша Готівочка». Сума позики не є фіксованою, встановити її може лише клієнт, опираючись на обмеження від двохсот до семи тисяч гривень. Термін використання коштів також є необмеженим за умови вчасної сплати комісійних. У відділенні, де взяти гроші в борг можна готівкою чи у онлайн оператора можна дізнатися більш детально про умови кредитування.

В заявці клієнт має зазначити точну дату погашення боргу, дата встановлюється в проміжок часу до шістнадцяти діб. В день погашення позики, клієнт має законне право подовжити термін її використання, сплативши комісійні або ж достроково розрахуватися із компанією у разі необхідності.